Business English2021-05-27T16:19:50+02:00

Business English – język angielski biznesowy

Business English w CHOICES to kurs języka angielskiego biznesowego dedykowany praktycznej nauce języka obcego w życiu zawodowym. Język angielski biznesowy przeznaczony jest dla doświadczonych profesjonalistów i profesjonalistek, który pozwoli Ci w bardziej efektywniejszy sposób poruszać się w międzynarodowym środowiskach.

Zgłoś się na kurs ➔

Business English 

Zajęcia z języka angielskiego biznesowego to must-have osób które chcą piąć się po szczeblach kariery w międzynarodowych środowiskach. W trakcie kursu będziesz uczyć się szerokiego zakresu słownictwa, terminologii związanej z prowadzeniem działalności, rozmawiania o umowach, pieniądzach oraz zapoznasz się z obowiązującymi w kontaktach biznesowych manierami. Język angielski biznesowy sprawi, że Twoje umiejętności językowe podniosą się zarówno w mowie, jak i piśmie, z różnych biznesowych zagadnień. 

IT English

Ten kurs został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy używają języka angielskiego w pracy i są już na poziomie B2 lub wyższym w języku angielskim oraz muszą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności językowe.

Business English

Kursy języka angielskiego biznesowego

Celem naszych kursów Business English jest znaczące poprawienie umiejętności językowych osób zapracowanych, którzy rozwijają swoją karierę i potrzebują udoskonalić swoją płynność języka angielskiego. Nasa wykwalifikowana kadra lektorka z całego świata pomoże Ci poprawić Twoje zdolności posługiwania się językiem angielskiem w kontaktach międzynarodowych, co umożliwi Ci zbudowanie lepszej pewności siebie w Twoim miejscu pracy. 

Zbuduj z nami swój kapitał

Niezależnie czy prowadzisz firmę, czy pracujesz w korporacji z zagranicznym kapitałem, gdzie językiem komunikacji jest język angielski, to kurs języka angielskiego biznesowego będzie bezwątpienia istotną inwestycją na Twojej ścieżce kariery. Jeśli chcesz czuć się pewnie podczas spotkań z zespołem i w trakcie wygłaszania prezentacji to jesteś w dobrym miejscu. Kurs języka angielskiego biznesowego w CHOICES obejmuje szeroki zakres tematów biznesowych i słownictwa w kontekście biznesowym, koncentrując się na kluczowych obszarach zawodowych, w tym zarządzaniu, marketingu oraz finansów. Jest więc to kurs idealny dla wszystkich którzy chcą:

umieć płynnie wygłaszać prezentacje lub iść na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim

pisać profesjonalne emaile

brać udział w spotkaniach, gdzie językiem komunikacji jest biznesowy angielski

Udoskonal swoje umiejętności na kursie Business English

Nauka odpowiednich słów i fraz to tylko połowa sukcesu. Wiemy jak istotna jest komunikacja oraz zwyczaje panujące w międzynarodowych środowiskach – sami prowadzimy biznes. Dlatego wiemy na co szczególnie zwrócić uwagę w trakcie nauki Business English. Dzięki naszym kursom z języka angielskiego biznesowego zdobędziesz także umiejętności:

Mówienia o markach i reklamach

Opisywania swojego stosunku do pracy

Mówienia o statusie w swojej organizacji oraz o przywilejach, które dzięki niemu posiadasz

Przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych po angielsku

Mówienia o etyce zawodowej i wartościach swojej firmy

Analizować przymioty dobrego zarządzania (leadership)

To wszystko osiągniemy dzięki…

Dużej dawce mówienia już od pierwszych zajęć

Właściwie nie ma na co czekać. Wiemy jak ważny jest czas w biznesie i jak cenny jest on dla naszych klientów i klientek. Dlatego w trakcie kursu Business English nasza kadra lektorska przykłada wszelkich starań, żeby rozwijać umiejętności mówienia. 

Analizowaniu studiów przypadku

Kurs języka angielskiego biznesowego w CHOICES to kurs na którym porozmawiacie o ratowaniu firm od upadłości, rebrandingu, wybór nowego CEO, fuzjach oraz wielu innych zagadnieniach które są istotne dla robienia biznesu

Czytaniu ze zrozumieniem aktualnych materiałów prasowych

Doskonale rozumiemy, że dla wielu biznesów obok czasu, jednym z kluczowych elementów jest aktualność. Dlatego też w trakcie zajęć będziemy pracować z najnowszymi materiałami z Financial Times oraz the Economist

Business English w trakcie słuchania

Tak samo jak ważne jest wyrażanie swojego zdania w kontaktach biznesowych, tak samo ważne w ich trakcie jest słuchanie. W trakcie kursu języka angielskiego dla biznesu położony zostanie solidny nacisk również na słuchanie ze zrozumieniem (m.in. popularnych Business TED Talks)

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory, wybierz typ kursu Business English dla siebie, lub kogoś znajomego

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Wiesz, że nie ma potrzeby tracić czasu na dojazdy, prawda?

Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych ONLINE będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych ONLINE nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy ONLINE to już standard! Skorzystaj z komfortu i naucz się biznesowego języka angielskiego na kursach Business English w CHOICES!

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów Business English. Mamy najlepszych lektorów, lektorki oraz native speakerów, którzy efektywnie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. 

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Prowadzisz sprawę w innym mieście? Spędzasz czas na wakacjach? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Zajęcia z języka angielskiego biznesowego odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔
Przejdź do góry