fbpx
Grupowe kursy językowe online2020-11-22T11:33:02+01:00

Grupowe kursy językowe ONLINE 

Grupowe kursy językowe ONLINE  to zajęcia na których w komfortowych dla Ciebie warunkach, dużo szybciej zaczniesz przyswajać znajomość języka obcego. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i sprawdź szczegóły.

POZNAJ NAS BLIŻEJ ➔
Grupowe kursy językowe online

 

Grupowe kursy językowe ONLINE

W ostatnim czasie zapewne, w pewnym stopniu, większość z nas miała okazję doświadczyć jakiejś formy zdalnej nauki czy pracy. Każdy z nas jednak wyniósł z tego różne doświadczenia. Dobrze przygotowany kurs języka obcego online sprawi, że zajęcia nie tylko nie będą nudne, ale przede wszystkim sprawią, że dużo szybciej zaczniesz przyswajać nowy język!

Udoskonalisz swoje umiejętności

Nauka języka obcego, to nie tylko ciężka praca ale przede wszystkim mnóstwo przyjemności i satysfakcji z postępów.  Właśnie dlatego forma grupowych kursów językowych ONLINE to idealna okazja do przełamania swoich barier językowych i zwiększenie pewności siebie podczas mówienia. Bez trudu będziesz w stanie komunikować się z innymi w wybranym przez Ciebie języku obcym, a to dzięki przygotowaniu naszych lektorek i lektorek do indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery w trakcie zajęć. Zajęcia w grupie podniosą twoje umiejętności mówienia, pisania i rozumienia ze słuchu. W trakcie kursu podniesiesz swój poziom znajomości języka, a wiedza którą z nich wyniesiesz przyda się w twoim życiu zawodowym i osobistym. 

Duża dawka konwersacji 

Mając bardzo dużo ludzi w grupie, będziesz przygotowany do różnego rodzaju głosów, i sposobów mówienia dzięki czemu szybciej odnajdziesz się w realnym świecie. 

Motywacja i zdrowa rywalizacja

Nie ma nic bardziej motywującego do działania niż zdrowa rywalizacja w grupie

Integracja z ludźmi mającymi podobne cele

Nasi kursanci na grupowych kursach językowych ONLINE dobrze się ze sobą dogadują, ponieważ łączą ich cele i tematy które są bliskie ich sercom. 

Stały grafik zajęć

Nasze zajęcia odbywają się o ustalonej porze i godzinie, a jeśli się na nie spóźnisz, to nic się nie stało, na naszej platformie będą czekać na ciebie materiały z zajęć

Najlepsze materiały

Materiały dydaktyczne do nauki języka obcego to nie tylko ksiązka a przede wszystkim materiały multimedialne, których używay na zajęciach. 

Zajęcia z najlepszymi

Nasi lektorzy i lektorki są dobrze wyszkoleni do nauczania języków obcych, a nasi native speakerzy stanowią wspaniałe wsparcie dla osób chcącyhch doszlifować swój język na grupowych kursach językowych ONLINE

Kurs angielskiego

Angielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs hiszpańskiego

Hiszpański 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs niemieckiego

Niemiecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔

Blended learning

Wierzymy, że obcowanie z drugą osobą w docelowym języku obcym jest konieczne, aby później móc używać tegoż języka w życiu codziennym. Jednak praktyka czyni mistrza i im więcej interakcji w języku docelowym, tym szybsze jest jego przyswajanie. Dlatego też postawiliśmy na unikalne połączenie zajęć z lektorem/lektorką i komplementarnymi ćwiczeniami online, czyli tak zwane blended learning (od angielskiego ‚to blend’ mieszać, współgrać. Wyniki ćwiczeń dostępne są „od ręki”, dzięki czemu natychmiast wiesz, jakie robisz postępy. Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich osiągnięć, zawsze jest możliwość powtórzenia danego zadania, aby lepiej przyswoić daną partię materiału. Co ważne, Twój postęp będzie bezpośrednio monitorowany przez Twojego nauczyciela. 

Kursy językowe online w parach duo

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Indywidualne kursy językowe
Go to Top