Grupowe kursy językowe online2021-04-07T20:44:29+02:00

Grupowe kursy językowe online 

Grupowe kursy językowe online to zajęcia na których w komfortowych dla Ciebie warunkach, dużo szybciej zaczniesz przyswajać znajomość języka obcego. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i sprawdź szczegóły.

POZNAJ NAS BLIŻEJ ➔
Grupowe kursy językowe ONLINE

 Grupowe kursy językowe ONLINE

W ostatnim czasie zapewne, większość z nas miała okazję doświadczyć jakiejś formy zdalnej nauki lub pracy. Każdy i każda z nas wyniósł z tego różne doświadczenia. Dobrze przygotowany kurs języka obcego online sprawi, że zajęcia nie tylko nie będą nudne, ale przede wszystkim sprawią, że dużo szybciej zaczniesz przyswajać nowy język! Prowadzenie zajęć z języka obcego online to ogromna odpowiedzialność – zobacz dlaczego CHOICES jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Udoskonalisz swoje umiejętności

Nauka języka obcego to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim mnóstwo przyjemności i satysfakcji z postępów. Właśnie dlatego forma grupowych kursów językowych online to idealna okazja do przełamania swoich barier językowych i zwiększenie pewności siebie podczas mówienia. Bez trudu będziesz w stanie komunikować się z innymi w wybranym przez Ciebie języku, a to dzięki przygotowaniu naszych lektorek i lektorów do indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery w trakcie zajęć. Zajęcia w grupie podniosą twoje umiejętności mówienia, pisania i rozumienia ze słuchu. W trakcie kursu podniesiesz swój poziom znajomości języka, a wiedza którą z nich wyniesiesz przyda się w twoim życiu zawodowym i osobistym. 

Duża dawka konwersacji 

Mając bardzo dużo ludzi w grupie, będziesz przygotowany do różnego rodzaju głosów i sposobów mówienia, dzięki czemu szybciej odnajdziesz się w realnym świecie. 

Motywacja i zdrowa rywalizacja

Nie ma nic bardziej motywującego do działania niż zdrowa rywalizacja w grupie

Integracja z ludźmi mającymi podobne cele

Nasi kursanci i kursantki na grupowych kursach językowych online dobrze się ze sobą dogadują, ponieważ łączą ich wspólne cele i tematy które są bliskie ich sercom. 

Stały grafik zajęć

Nasze zajęcia odbywają się o ustalonej porze i godzinie, a jeśli się na nie spóźnisz, to nic się nie stało, na naszej platformie będą czekać na ciebie materiały z zajęć

Najlepsze materiały

Materiały dydaktyczne do nauki języka obcego to nie tylko książka, a przede wszystkim materiały multimedialne, których używamy na zajęciach. 

Zajęcia z najlepszymi

Nasi lektorzy i lektorki są dobrze wyszkoleni do nauczania języków obcych, a nasi native speakerzy stanowią wspaniałe wsparcie dla osób chcących doszlifować swój język na grupowych kursach językowych online.

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔

Blended learning

Wierzymy że obcowanie z drugą osobą w docelowym języku obcym jest konieczne, aby później móc używać tegoż języka w życiu codziennym. To właśnie praktyka czyni mistrza i im więcej interakcji w języku docelowym, tym szybsze jest jego przyswajanie. Dlatego też postawiliśmy na unikalne połączenie zajęć z lektorem/lektorką i komplementarnymi ćwiczeniami online, czyli na szerzej znany blended learning (od angielskiego ‚to blend’ mieszać, współgrać). Wyniki ćwiczeń dostępne są „od ręki”, dzięki czemu natychmiast wiesz, jakie robisz postępy. Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich osiągnięć, zawsze jest możliwość powtórzenia danego zadania, aby lepiej przyswoić daną partię materiału. Co ważne, Twój postęp będzie bezpośrednio monitorowany przez Twojego nauczyciela lub nauczycielkę. 

Kursy językowe online w parach duo

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Grupowe kursy językowe ONLINE
Szkoła języków obcych

Przede wszystkim…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów online. Mamy świetną kadrę lektorów i lektorek z całego świata, którzy efektywnie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonego celu!

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia grupowe kursy językowe online są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Przejdź do góry