English for Accounting and Finances2021-04-07T13:26:56+02:00

English for Accounting and Finances

English for Accounting and Finances to kursy języka angielskiego dla branży finansowej, bankowej i księgowości. Jest to kurs dedykowany specjalistom i specjalistkom którzy pracują lub planują rozpocząć obsługę klientów anglojęzycznych. Starannie dobrane materiały dydaktyczne oraz wyselekcjonowana kadra lektorska gwarantuje podniesienie odpowiednich kompetencji językowych.

WYBIERZ TYP KURSU ➔
IT English

Finanse, bankowość, księgowość z językiem angielskim

Pracujesz w finansach lub współpracujesz z zespołami z sektora finansów? W Twojej karierze konieczne jest mówienie, pisanie lub rozumienie języka angielskiego? W CHOICES wiemy jak radzić sobie z typowymi sytuacjami biznesowymi w sprawach ekonomicznych. Po ukończeniu naszego kursu będziesz w stanie czytać i przygotowywać rzetelnie e-maile, raporty i imponujące prezentacje ze słownictwem powszechnie używanymi w finansach i ekonomii. Zdobądź umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, których pragniesz i których oczekują od Ciebie globalne rynki.

English for Accounting and Finances w CHOICES

Jeśli pracujesz w finansach zauważasz, że język angielski jest nieodzownym elementem Twojej codzienności to jesteś w dobrym miejscu! Wraz z naszymi lektorkami i lektorami na zajęciach z języka angielskiego dla branży finansowej, bankowej oraz księgowości:

Zgłębiamy słownictwo związane z bankowością detaliczną, pożyczkami oraz kredytami, sprawozdaniami finansowymi, kursami walut, jak i udziałach i papierach wartościowych

Omawiamy zarządzanie aktywami jak i fuzje czy przejęcia, wejście na giełdę papierów wartościowych czy też na nowe rynki

Czytamy artykuły z Financial Times i the Economist, żeby dopełnić wasze zajęcia nowinkami ze świata oraz dać zastrzyk codziennego angielskiego dla finansów

W trakcie zajęć nacisk kładziemy na rozwijanie i doskonalenie umiejętności porozumiewania się w komunikacji telefonicznej i emailowej

Na kursach |English for Accounting and Fiance poznajemy słownictwo kluczowe w trakcie spotkań

Piszemy raporty używając fachowego słownictwa

Uczymy się wygłaszać prezentacje biznesowe i partycypować w negocjacjach 

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory, wybierz typ kursu English for Accounting and Finance dla siebie lub kogoś znajomego

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Nie. Na nasze zajęcia nie musisz dojeżdżać. Jesteś w biurze, a może już w domu?  

Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych ONLINE będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych ONLINE nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy ONLINE to już standard! Skorzystaj z komfortu i naucz się specjalistycznego języka angielskiego z branży finansowej!

Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów English for Accounting and Finance. Mamy najlepszy zespół, który efektywnie wykorzystuje podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na egzaminie

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia języka angielskiego dla branży finansowej, bankowości oraz księgowości są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Twoja praca wymaga częstych podróży? Spędzasz czas za miastem? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Zajęcia odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Przejdź do góry