Kursy języka niemieckiego online2021-05-31T21:32:47+02:00

Kursy języka niemieckiego online

Kursy języka niemieckiego online to jedna z jedna z najbardziej komfortowych form zajęć dla Ciebie, niezależnie jeśli zamierzasz poznać dopiero język niemiecki od podstaw czy podnieść swoje kwalifikacje językowe na poziom wyżej w określonej branży lub dziedzinie. Język niemiecki zyskuje na popularności, rozwiń swoje umiejętności komunikacyjne razem z CHOICES! Nasza kadra lektorska składa się z wykwalifikowanych lektorek i lektorów z całego świata, którzy pomogą ci w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Dowiedz się więcej ➔

Nauka języka niemieckiego dopasowana do Twoich potrzeb

Nasze kursy języka niemieckiego online to najwygodniejsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego skutecznie w komfortowych dla siebie warunkach. Niezależnie czy preferujesz naukę z native speakerem, dopiero rozpoczynasz naukę jednego z ważniejszych języków w Unii Europejskiej czy potrzebujesz wsparcia w rozwoju swojej firmy – CHOICES zadba o efektywność Twojej nauki. Wybierz odpowiedni kurs dla siebie lub swoich bliskich! 

Kursy języka niemieckiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Dlaczego warto znać i uczyć się języka niemieckiego?

Rozpoznawalność i komunikacja 

Jest to język którym posługuje się ponad 130 milionów ludzi na świecie

Możliwości zawodowe 

Niemcy to główny partner handlowy Polski, dzięki czemu wiele osób które posługuje się językiem niemieckim z łatwością nawiązuje współpracę z partnerami zza naszej zachodniej granicy

Możliwości rozwoju 

Austria, Niemcy, Szwajcaria to główne ośrodki przemysłu, kultury ale również nauki w Europie

Osobisty rozwój 

Rozwiniesz umiejętność kreatywnego myślenia – język niemiecki to jeden z najbardziej słowotwórczych i logicznych języków na świecie

Kariera 

Znając jeden z najważniejszych języków w Unii Europejskiej, łatwiej znajdziesz lepiej płatną pracę, nawet jeśli wyjeżdzasz do pracy sezonowo

Ulubione czynności zyskają nowy wymiar 

Będziesz wstanie obejrzeć „Dark” oraz inne produkcje filmowe bez napisów i lektora;)

 Nowoczesne kursy języka niemieckiego online

Wybierz odpowiedni dla siebie kurs języka niemieckiego online i ciesz się najwygodniejszą formą nauki. Zdobądź nowe kompetencje korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do nauki. W CHOICES znajdziesz kursy języka niemieckiego online dostosowane do swoich potrzeb, w których zaspokojeniu pomogą Ci nasi lektorzy i lektorki z każdego zakątka świata. Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów dydaktycznych z których możesz korzystać w czasie kursu, jak i w trakcie powtórki w domu.

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

CHOICES to doskonały partner biznesowy

Jeśli planujesz podnieść kompetencje językowe swoich pracowników to CHOICES jest idealnym partnerem dla Twojej firmy! Zajmiemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów języka obcego, oraz nadzorem nad postępami słuchaczy. Ponadto wyposażymy Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające na śledzenie tych postępów na bieżąco. W obecnej sytuacji kursy online cieszą się sporą popularnością i właśnie dlatego nasze kursy języka niemieckiego online to kursy dla Twojej firmy. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej ➔

Język niemiecki online to kurs którego szukasz? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

niemiecki online

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
intenrship

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Kursy języka niemieckiego online to idealny sposób na naukę języka, ponieważ możesz uczyć się go będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

Zyskujesz cenny czas

Nie musisz dojeżdżać na zajęcia, a pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi. 

Język niemiecki online

Doskonale rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… Dlatego wszystkie grupowe zajęcia są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie czasie.

Przejdź do góry