fbpx
Niemiecki Online – Los geht’s!2020-12-14T00:44:49+01:00

Jeśli zamierzasz poznać język niemiecki od podstaw lub podnieść swoje kwalifikacje językowe
na poziom wyżej to jesteś w dobrym miejscu. Sehr gut choice!

Dowiedz się więcej ➔

Niemiecki Online dopasowany do Twoich potrzeb


Nasze kursy języka niemieckiego online to najwygodniejsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego skutecznie w komfortowych dla siebie warunkach. Niezależnie czy preferujesz naukę z native speakerem, dopiero rozpoczynasz naukę jednego z ważniejszych języków w Unii Europejskiej czy potrzebujesz wsparcia w rozwoju swojej firmy – CHOICES zadba o efektywność Twojej nauki. Wybierz odpowiedni kurs dla siebie lub swoich bliskich! 

Język niemiecki
niemiecki online

Dlaczego warto znać i uczyć się języka niemieckiego?

➔ jest to język którym posługuje się ponad 130 milionów ludzi na świecie
➔ Niemcy to główny partner handlowy Polski, dzięki czemu wiele osób które posługuje się językiem niemieckim z łatwością nawiązuje współpracę z partnerami zza naszej zachodniej granicy

➔ Austria, Niemcy, Szwajcaria to główne ośrodki przemysłu, kultury ale również nauki w Europie
➔ rozwiniesz umiejętność kreatywnego myślenia – język niemiecki to jeden z najbardziej słowotwórczych języków na świecie

➔ znając tak ważny w Unii Europejskiej język, łatwiej znajdziesz lepszą płatną pracę, nawet jeśli wyjeżdzasz do pracy zagranicę sezonowo
➔ będziesz wstanie obejrzeć DARK bez napisów i lektora;)

 NOWOCZESNE KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ONLINE

Wybierz odpowiedni dla siebie kurs języka niemieckiego online i ciesz się najwygodniejszą formą nauki. Zdobądź nowe kompetencje korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do nauki. W CHOICES znajdziesz kursy języka niemieckiego dostosowane do swoich potrzeb, w których zaspokojeniu pomogą Ci nasi lektorzy/ lektorki oraz native speakerzy. Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów dydaktycznych z których możesz korzystać w czasie kursu, jak i w trakcie powtórki w domu.

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔
Kursy i usługi językowe dla firm

Jeśli planujesz podnieść kompetencje językowe swoich pracowników to CHOICES jest idealnym partnerem dla Twojej firmy! Zajmiemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów języka obcego, oraz nadzorem nad postępami słuchaczy. Ponadto wyposażymy Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające na śledzenie tych postępów na bieżąco. W obecnej sytuacji kursy online cieszą się sporą popularnością i właśnie dlatego nasz niemiecki online to kurs dla Twojej firmy. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej ➔

📍

UCZ SIĘ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Niemiecki online to idealny kurs  ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

⏳

ZYSKUJESZ CENNY CZAS

Nie musisz dojeżdżać na zajęcia, a pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi.

🎥

NIEMIECKI ONLINE

Doskonale rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… Dlatego wszystkie lekcje są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie czasie.

Język niemiecki ONLINE to kurs którego szukasz? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
intenrship
Go to Top