Kursy językowe online2021-04-08T14:10:21+02:00

Kursy językowe online

Kursy językowe online z CHOICES to idealne rozwiązanie dla osób które cenią sobie niezależność i wygodę. Proponujemy wysokiej jakości kursy językowe w różnych wydaniach. U nas nauczysz się nie tylko języka używanego na co dzień, przygotujesz się do egzaminów lub matury, ale także doszkolisz swoje słownictwo branżowe. Nasza kadra lektorska składa się z wykwalifikowanych lektorek i lektorów z całego świata, którzy pomogą ci w osiągnięciu wyznaczonego celu.  

Kursy językowe online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Korzyści z kursów online w CHOICES

DOSTĘPNOŚĆ
B
aza materiałów dydaktycznych jest zawsze dostępna dzięki naszej platformie ONLINE

WSPARCIE
Zapewniamy wsparcie techniczne

LEKTORZY I LEKTORKI
Wykwalifikowana kadra lektorska

SWOBODA
Ty decydujesz skąd się uczysz

WYBÓR
Kursy językowe online nauczamy na wszystkich poziomach zaawansowania (A1- C2)

DOPASOWANIE
Nasze
 kursy językowe skierowane są do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔

Kursy językowe online

Korzystając z możliwości interaktywnych zajęć odbywających się przez internet, podnieś swoje kompetencje językowe i poczuj się swobodniej używając języków obcych. Wszystkie warianty kursów są dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy zamierzasz zdać egzamin lub maturę, nasi lektorzy i lektorki pomogą Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Zamierzasz podszlifować swój język? Potrzebujesz poznać bardziej specjalistyczne słownictwo z konkretnej dziedziny? Nic bardziej prostrzego – nasi native speakerzy, lektorzy i lektorki chętnie pomogą Ci to zrobić! 

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Kursy językowe i Blended Learning

Wierzymy że obcowanie z drugą osobą w docelowym języku obcym jest konieczne, aby później móc używać tego języka w życiu codziennym. Praktyka czyni mistrza i im więcej interakcji w języku docelowym, tym szybsze jest jego przyswajanie danego języka. Dlatego też postawiliśmy na unikalne połączenie zajęć z lektorem lub lektorką i komplementarnymi ćwiczeniami online, czyli tak zwanym blended learningiem (od angielskiego ‚to blend’ mieszać, współgrać). Wyniki ćwiczeń dostępne są „od ręki”, dzięki czemu natychmiast wiesz, jakie robisz postępy. Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich osiągnięć, zawsze jest możliwość powtórzenia danego zadania, aby lepiej przyswoić daną partię materiału. Co ważne, Twój postęp będzie bezpośrednio monitorowany przez Twojego lektora lub lektorkę. 

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Przejdź do góry