Nauka języków obcych online

Chcesz zostać częścią naszego zespołu w CHOICES?
Jeśli są Ci bliskie nasze wartości – sprawdź aktualne oferty pracy lub zapisz się na praktyki!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔

DLACZEGO ZAJMUJEMY SIĘ NAUCZANIEM JĘZYKÓW OBCYCH?

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to klucz nie tylko do znalezienia lepszej pracy, ale także do odkrywania świata i różnych kultur. Znajomość języków obcych w obecnych czasach to właściwie wymóg. Dzięki ich znajomości nie tylko bez większych problemów poradzimy sobie w różnych życiowych sytuacjach na całym świecie (np. na lotnisku, w hotelu czy też restauracji), ale będziemy mogli zawrzeć nowe znajomości oraz przyjaźnie. 

choices

DLACZEGO UCZYMY ONLINE?

Żyjąc w ogromnym pędzie mamy coraz mniej czasu dla siebie, a tym bardziej trudno nam go wygospodarować na naukę języka obcego. Obecny rynek usług językowych daje rozwiązania, które mogą temu zaradzić. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w nauczaniu języków obcych ONLINE. Dzięki takiej formie nauki nie tylko nie tracimy czasu na dojazdy na zajęcia, ale także możemy w nich uczestniczyć dosłownie z każdego miejsca. Jest to więc idealne rozwiązanie dla zapracowanych czy też często podróżujących osób.

DLACZEGO #JęzykiNaWynos?

Posiadamy w ofercie kursy zarówno grupowe jak i indywidualne skierowane do osób, które chcą się nauczyć języka obcego lub też przygotowują się do ważnego egzaminu albo potrzebują się posługiwać specjalistycznym językiem w swojej pracy. Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języka obcego ONLINE będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów ONLINE nie przebije żaden kurs stacjonarny. Można śmiało powiedzieć, że kursy ONLINE to już standard!

Wiele szkół językowych dopiero z uwagi na pandemię koronawirusa było zmuszonych, z konieczności i w pośpiechu, rozpocząć nauczanie ONLINE, bez żadnego doświadczenia i bez dobrego przygotowania. #JęzykiNaWynos prowadzi kursy online już od 6 lat. Dzięki temu opanowaliśmy do perfekcji nie tylko metody prowadzenia lekcji przez internet, ale też korzystanie z dostępnych na rynku narzędzi, które sprawiają, że nauka języka ONLINE to dobrze spożytkowany czas dla naszych kursantów i kursantek.

choices
choices

CHOICES TWORZĄ PASJONACI JĘZYKÓW OBCYCH

Wierzymy, że kursanci i kursantki mogą zrealizować swoje cele tylko dzięki dobrze przygotowanym do nauczania języka lektorom i lektorkom. Część naszych lektorek i lektorów to native speakerzy z całego świata. Dzięki temu masz pewność, że uczy Cię kompetentna osoba. Ale to nie wszystko! Bardzo ważne dla nas jest, aby osoba prowadząca zajęcia lubiła swoją pracę, interesowała się światem i była otwarta na ludzi – tak, stawiamy na różnorodność! To sprawia, że może zarazić swoich kursantów i kursantki pasją do języka obcego i kultury krajów, w których się go używa. 

Kurs angielskiego

Angielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs hiszpańskiego

Hiszpański 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs niemieckiego

Niemiecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔