Dlaczego w CHOICES uczymy języków?

W CHOICES wychodzimy z założenia że znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to klucz nie tylko do znalezienia lepszej pracy, ale także do odkrywania świata i różnych kultur. Znajomość języków obcych w obecnych czasach to właściwie wymóg. Dzięki ich znajomości nie tylko bez większych problemów poradzimy sobie w różnych życiowych sytuacjach na całym świecie (np. na lotnisku, w hotelu czy też restauracji), ale będziemy mogli zawrzeć nowe znajomości oraz przyjaźnie. 

choices
Nauka języków obcych online

Chcesz zostać częścią naszego zespołu?
Jeśli są Ci bliskie nasze wartości – sprawdź aktualne oferty pracy lub zapisz się na praktyki!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
choices

Dlaczego uczymy online?

Żyjąc w ogromnym pędzie mamy coraz mniej czasu dla siebie, a tym bardziej trudno nam go wygospodarować na naukę języka obcego. Obecny rynek usług językowych daje rozwiązania, które mogą temu zaradzić. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w nauczaniu języków obcych online. Dzięki takiej formie nauki nie tylko nie tracimy czasu na dojazdy na zajęcia, ale także możemy w nich uczestniczyć dosłownie z każdego miejsca. Jest to więc idealne rozwiązanie dla zapracowanych czy też często podróżujących osób.

Dlaczego #JęzykiNaWynos?

Posiadamy w ofercie kursy zarówno grupowe jak i indywidualne skierowane do osób, które chcą się nauczyć języka obcego lub też przygotowują się do ważnego egzaminu albo potrzebują się posługiwać specjalistycznym językiem w swojej pracy. Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języka obcego online będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów online nie przebije żaden kurs stacjonarny. Można śmiało powiedzieć, że kursy online to już standard!

Wiele szkół językowych dopiero z uwagi na pandemię koronawirusa było zmuszonych, z konieczności i w pośpiechu, rozpocząć nauczanie online, bez żadnego doświadczenia i bez dobrego przygotowania. #JęzykiNaWynos prowadzi kursy online już od 6 lat. Dzięki temu opanowaliśmy do perfekcji nie tylko metody prowadzenia lekcji przez internet, ale też korzystanie z dostępnych na rynku narzędzi, które sprawiają, że nauka języka online to dobrze spożytkowany czas dla naszych kursantów i kursantek.

choices
choices

CHOICES to pasjonaci języków obcych

Wierzymy, że kursanci i kursantki mogą zrealizować swoje cele tylko dzięki dobrze przygotowanym do nauczania języka lektorom i lektorkom. Część naszych lektorek i lektorów to native speakerzy z różnych zakątków świata. Dzięki temu masz pewność, że uczy Cię kompetentna osoba. Ale to nie wszystko! Bardzo ważne dla nas jest, aby osoba prowadząca zajęcia lubiła swoją pracę, interesowała się światem i była otwarta na ludzi – tak, stawiamy na różnorodność! To sprawia, że może zarazić swoich kursantów i kursantki pasją do języka obcego i kultury krajów, w których się go używa. 

Choices 360°

Choices 360° to kompleksowe rozwiązania, które wzmacniają świadczone przez nas usługi językowe. W ramach naszego wsparcia językowego oferujemy szeroki zakres usług komplementarnych, takich jak usługi graficzne, transkrypcje, przygotowanie napisów do filmów, doradztwo językowe oraz warsztaty dla biznesu. W CHOICES wszystko czego potrzebujesz masz w jednym miejscu. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
choices 360°

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔