Chcesz zostać częścią naszego zespołu w CHOICES?
Jeśli są Ci bliskie nasze wartości – sprawdź aktualne oferty pracy lub zapisz się na praktyki!

DLACZEGO ZAJMUJEMY SIĘ NAUCZANIEM JĘZYKA ANGIELSKIEGO W CHOICES?

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to klucz nie tylko do znalezienia lepszej pracy, ale także do odkrywania świata i różnych kultur. Językiem, który stał się powszechnie używany na całym świecie jest język angielski. Dzięki jego znajomości nie tylko bez większych problemów poradzimy sobie w różnych życiowych sytuacjach na całym świecie (np. na lotnisku, w hotelu czy też restauracji), ale będziemy mogli zawrzeć nowe znajomości oraz przyjaźnie. 

wybory praca z językiem angielskim w choices
nauka angielskiego

DLACZEGO UCZYMY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE?

Żyjąc w ogromnym pędzie mamy coraz mniej czasu dla siebie, a tym bardziej trudno nam go wygospodarować na naukę języka angielskiego. Obecny rynek usług językowych daje rozwiązania, które mogą temu zaradzić. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego ONLINE. Dzięki takiej formie nauki nie tylko nie tracimy czasu na dojazdy na zajęcia, ale także możemy w nich uczestniczyć dosłownie z każdego miejsca. Jest to więc idealne rozwiązanie dla zapracowanych czy też często podróżujących osób. 

DLACZEGO CHOICES #AngielskiNaWynos?

CHOICES posiada w ofercie kursy zarówno grupowe jak i indywidualne skierowane do osób, które chcą się po prostu nauczyć języka angielskiego lub też przygotowują się do ważnego egzaminu albo potrzebują się posługiwać specjalistycznym językiem angielskim w swojej pracy. W CHOICES, od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języka angielskiego ONLINE będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów ONLINE nie przebije żaden kurs stacjonarny. Można śmiało powiedzieć, że kursy ONLINE to już standard!

Wiele szkół językowych dopiero z uwagi na pandemię koronawirusa było zmuszonych, z konieczności i w pośpiechu, rozpocząć nauczanie ONLINE, bez żadnego doświadczenia i bez dobrego przygotowania. #AngielskiNaWynos prowadzi kursy angielskiego online już od 6 lat. Dzięki temu opanowaliśmy do perfekcji nie tylko metody prowadzenia lekcji przez Internet, ale też korzystanie z dostępnych na rynku narzędzi, które sprawiają, że nauka języka angielskiego ONLINE to dobrze spożytkowany czas dla naszych kursantów i kursantek.

nauka angielskiego 2
Ludzie choice

CHOICES TWORZĄ PASJONACI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W CHOICES wierzymy, że kursanci i kursantki mogą zrealizować swoje cele tylko dzięki dobrze przygotowanym do nauczania języka angielskiego lektorom i lektorkom. Dlatego też zatrudniamy tylko osoby z wykształceniem wyższym z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego. Dzięki temu masz pewność, że uczy Cię kompetentna osoba. Ale to nie wszystko! Bardzo ważne dla nas jest, aby osoba prowadząca zajęcia lubiła swoją pracę, interesowała się krajami anglosaskimi i była otwarta na świat i ludzi – tak, stawiamy na różnorodność! To sprawia, że może zakrzewić pasję swoim kursantom i kursantkom do języka angielskiego i kultury krajów, w których się go używa. 

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014