Indywidualne kursy językowe online2021-05-12T16:32:34+02:00

Indywidualne kursy językowe online

Indywidualne kursy językowe online w CHOICES to najbardziej dopasowana oferta naszych zajęć do Twoich potrzeb. Jeśli jesteś zajętą osobą lub potrzebujesz wsparcia w konkretnej specjalizacji, to właśnie indywidualna formuła kursu online będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa. 

POZNAJ NAS BLIŻEJ ➔
Indywidualne kursy językowe online

Kurs indywidualny to 100% uwagi lektora lub lektorki

Nauka języka obcego to nie tylko przyjemność, ale również czas który należy poświęcić na poznawanie i udoskonalanie umiejętności posługiwania się językiem obcym. Jeśli zależy Ci na najbardziej dopasowanej do twojego harmonogramu dnia i zajęć formie nauki języka obcego oraz najszybszych efektach nauki to indywidualny kurs językowy online jest stworzony właśnie dla Ciebie. Na kursie indywidualnym będziesz jedyną osobą której lektor lub lektorka poświęcą 100% swojej uwagi. 

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Indywidualne kursy językowe online to:

Idealne dopasowane kursy do twoich potrzeb i oczekiwań

Tylko Ty decydujesz o dniach i godzinach zajęć oraz o tym ile godzin tygodniowo chcesz spędzić na nauce języka obcego. 

Kursy, które sprostają Twoim wymaganiom

Zamierzasz nauczyć się słownictwa związanego z neurobiologią lub marketingiem internetowym i potrzebujesz w tym wsparcia? Nic prostrzego, poproś o wsparcie naszych lektorów i lektorki, a na pewno dopasują kurs pod Twoje indywidualne potrzeby

Zajęcia z najlepszymi

Nasi lektorzy i lektorki są dobrze wyszkoleni do nauczania języków obcych w trakcie indywidualnych kursów językowych online, a nasi native speakerzy stanowią wspaniałe wsparcie dla osób chcących doszlifować swój język i zaczerpnąć informacji o kulturze i tradycji z pierwszej ręki. Każda osoba chcąca u nas pracować przechodzi rygorystyczny proces rekrutacji, a wkrótce po nim otrzymuje in-house training, które gwarantuje to, że nasze zajęcia to lepszy wymiar nauki języków.

Najbardziej komfortowa forma zajęć 

Jeśli często podróżujesz, albo nie lubisz wychodzić z domu w brzydką pogodę, nasz lektor lub lektorka odwiedzą Cię gdzie tylko będziesz chciał/a. Jeśli pandemia przerwała Twój rozwój językowy, zaufaj najlepszym — mamy wieloletnie doświadczenie i tysiące spełnionych kursantów i kursantek. Tablet, komputer stacjonarny, laptop, smartfon? Z nami łączysz się na każdym urządzeniu mobilnym!

Najlepsze materiały

Materiały dydaktyczne do nauki języka obcego to nie tylko książka a przede wszystkim materiały multimedialne, których używamy na zajęciach. W CHOICES dużo inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym. Podczas gdy Ty korzystasz z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki, pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Najszybszy sposób przełamania bariery językowej

Jeśli nie masz na co dzień czasu by ćwiczyć mówienie w języku obcym, na zajęciach 1:1, będziesz w stanie spędzić całe zajęcia tylko i wyłącznie na rozmowie z osobą która poświęci Ci 100% swojego czasu i uwagi. Nasze indywidualne kursy językowe ONLINE będą idealnie zaplanowane, ponieważ prowadzić je będzie ten sam wykwalifikowany lektor lub lektorka. 

Indywidualne kursy językowe online i blended learning 

Głęboko wierzymy, że komunikowanie się z drugą osobą w docelowym języku obcym jest konieczne, aby później móc używać tegoż języka w życiu codziennym. Jednak praktyka czyni mistrza i im więcej interakcji w języku docelowym, tym szybsze jest jego przyswajanie. Dlatego też postawiliśmy na unikalne połączenie zajęć z lektorem lub lektorką i komplementarnymi ćwiczeniami online, czyli blended learning (od angielskiego ‚to blend’ mieszać, współgrać). Wyniki ćwiczeń dostępne są „od ręki”, dzięki czemu natychmiast wiesz, jakie robisz postępy. Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich osiągnięć, zawsze jest możliwość powtórzenia danego zadania, aby lepiej przyswoić daną partię materiału. Co ważne, Twój postęp będzie bezpośrednio monitorowany przez Twojego nauczyciela. 

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Kursy języka hiszpańskiego online
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Indywidualne kursy językowe online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach! 

Indywidualne kursy językowe online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w zajęciach. Elastyczność to podstawa naszej współpracy. W zależności od Twoich potrzeb albo zajęcia odrobimy w najbliższym czasie, albo przedłożymy na inny dogodny dla Ciebie termin. 

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu Twój czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie.

Przejdź do góry