Angielski specjalistyczny. Naucz się odpowiedniego języka angielskiego!

Angielski specjalistyczny to kurs językowy przygotowany pod konkretne potrzeby zawodowe kursantów i kursantek. Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności językowe i poznać odpowiednie słownictwo w takich dziedzinach jak marketing, medycyna, biznes, nowe technologie, architektura czy finanse to jesteś w dobrym miejscu. 

Formularz zgłoszeniowy ➔
Angielski indywidualny Online

Lista kursów jest spora…

W wielu zawodowych sytuacjach dobra znajomość języka angielskiego to za mało. Kurs specjalistyczny ma na celu przekazanie kursantkom i kursantom odpowiednich kompetencji językowych umożliwiających swobodną komunikację w złożonych sytuacjach zawodowych. 

English IT

English IT  jest nieodłącznym elementem świata nowych technologii. Jest przeznaczony dla osób chcących poznać odpowiednie słownictwo związane z programowaniem, technologiami, światem maszyn. Na zajęciach English IT będzie na pewno mowa o rozpoznawaniu mowy, ergonomii używania monitorów komputerowych czy napędach optycznych i pamięciach flash. 

SPRAWDŹ ➔

English for the Construction Industry

English for the Construction Industry to kurs języka angielskiego dla branży architektonicznej i budowlanej. Zajmujesz się budownictwem? Zamierzasz poznać słownictwo związane z projektowaniem, prawem budowlanym za granicą, zasadami BHP? Jesteś architektem lub developerem? Chcesz poszerzać swoje horyzonty i podnosić swoje kompetencje zawodowe? Pomożemy ci odnieść sukces! Angielski specjalistyczny

SPRAWDŹ ➔
Medical English

Medical English to kurs języka angielskiego skierowany dla branży medycznej. Jeśli jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem, lekarzem lub lekarką, farmaceutą lub farmaceutką, dentystką lub dentystą, nasze kursy języka angielskiego dla osób związanych z branżami około medycznymi sprawią, że podniesiesz swoje kompetencje językowe. Od teraz kontakt z zagranicznymi pacjentami lub przedstawicielem handlowym będzie znacznie wygodniejszy.

SPRAWDŹ ➔

Academic English Angielski specjalistyczny

Academic English to kurs skierowany do osób związanych z uniwersytetami oraz uczelniami, które pragną podnieść swój poziom języka angielskiego. Na kursie językowym z języka angielskiego dla naukowców, badaczek poznasz nie tylko odpowiednie słownictwo, ale także zapoznasz się z odpowiednimi rejestrami językowymi.

SPRAWDŹ ➔

English for Accounting and Finances

English for Accounting and Finances to kursy języka angielskiego dla branży bankowej, finansowej i księgowości. Jest to kurs dedykowany specjalistom i specjalistkom którzy pracują lub planują rozpocząć obsługę klientów anglojęzycznych. Starannie dobrane materiały dydaktyczne oraz wyselekcjonowana kadra lektorska gwarantuje podniesienie odpowiednich kompetencji językowych.

SPRAWDŹ ➔

Legal English

Na kursach Legal English będziesz w stanie zapoznać się z odpowiednim słownictwem, które pozwoli ci swobodnie komunikowanie się w tekstach prawnych. Pracujesz w kancelarii prawniczej, jesteś prawnikiem, prawniczką? Sędzią? Radcą prawnym lub radczynią? Chcesz poznać słownictwo związane z pisaniem umów lub pozwów? Ten kurs jest dla Ciebie! Angielski specjalistyczny 

SPRAWDŹ ➔

Business English 

Business English w CHOICES to kurs języka angielskiego dedykowany biznesowi. Język angielski biznesowy przeznaczony jest dla doświadczonych profesjonalistów i profesjonalistek, który pozwoli Ci w bardziej efektywniejszy sposób poruszać się w międzynarodowym środowiskach. Zajęcia z języka angielskiego biznesowego to musi-have osób które chcą piąć się po szczeblach kariery w międzynarodowych środowiskach. 

SPRAWDŹ ➔

English for marketing

English for marketing to kurs języka angielskiego dla branży reklamowej i kreatywnej. Jeśli zajmujesz się na codzień reklamą, copywrittingiem, sprzedażą lub projektujesz treści wizualne to język angielski jest nieodłączną częścią Twojego życia. Jeśli chcesz być zawsze na czasie z otaczającymi Cię trendami i odpowiedź brzmi „tak”, to nasz kurs English for Marketing jest właśnie skrojony pod Twoje potrzeby!

SPRAWDŹ ➔
Angielski specjalistyczny

Kurs angielskiego online – idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wygodę

Kurs języka angielskiego online to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i nowoczesny zestaw narzędzi do nauki, który sprawi że przyswajanie języka angielskiego będzie świetnym elementem Twojego życia codziennego. Kursy języka angielskiego prowadzone są przez doświadczonych lektorów i lektorki z całego świata, a zajęcia odbywają się w z każdego wybranego przez Ciebie miejsca. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔