Kursy angielskiego

Kursy angielskiego to jedne z najpopularniejszych kursów językowych na świecie. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe w najbardziej komfortowy sposób, to jesteś w bardzo dobrym miejscu. 

Dowiedz się więcej ➔

Kurs angielskiego ONLINE – idealne dla osób ceniących sobie niezależność i wygodę

Kurs angielskiego ONLINE to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu oraz nowoczesny zestaw narzędzi do nauki, który sprawi że nauka języka angielskiego będzie świetnym elementem Twojego życia codziennego. Kursy języka angielskiego prowadzone są przez lektorów z całego świata, a zajęcia odbywają się w z każdego wybranego przez Ciebie miejsca. Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to jedna z tych umiejętności które najczęściej się nam przydadzą, szczególnie biorąc pod uwagę częste podróże, poruszanie się w międzynarodowych środowiskach, karierze naukowej czy oglądaniu naszych ulubionych seriali.

Kursy angielskiego
Kurs angielskiego

Znajomość języka angielskiego przyczyni się do Twojego sukcesu!

➔ będziesz w stanie porozumieć się w ponad 60 krajach na świecie bez niczyjej pomocy
➔ znajomość język angielskiego to dodatkowa umiejętność, bardzo ceniona przez wielu pracodawców, dzięki czemu masz szansę znaleźć lepszą pracę 

➔ wiele międzynarodowych firm postawiło na język angielski w swojej wewnętrznej komunikacji, dzięki znajomości angielskiego skrócisz dystans między swoimi pracownikami oraz zwiększysz swoje szanse na dostanie tam pracy
➔ jeśli jesteś naukowcem lub naukowczynią, to język angielski pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i artykułami w Twojej dziedzinie

➔ dzięki znajomości języka angielskiego łatwiej będzie dostać się Tobie na studia zagranicą 
➔ będziesz w stanie oglądać setki tysięcy filmów bez żadnych napisów
➔ zrozumiesz wszystkie memy które powstały po angielsku;)

 KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE

CHOICES od lat udoskonala swoje metody nauczania i inwestuje w najnowocześniejsze materiały i technologie do nauki języka angielskiego ONLINE. Nasze doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego obejmuje bardzo szerokie możliwości nauki, od przygotowania naszych kursantek i kursantów do egzaminów FCE, CAE CFE, przez naukę języka skierowaną na konkretną specjalizację (angielski dla księgowości, angielski dla branży budowlanej i architektonicznej, angielski dla biznesu i inne), po kursy konwersacyjne nastawione na posługiwanie się językiem obcym na co dzień. Jeśli więc potrzebujesz poszerzyć swoje umiejętności i chcesz lepiej posługiwać się językiem angielskim, nasi lektorzy i lektorki z całego świata czekają by Ci w tym pomóc. 

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

Formularz zgłoszeniowy

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

Formularz zgłoszeniowy

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

Formularz zgłoszeniowy

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

Formularz zgłoszeniowy

CHOICES to Twój partner biznesowy

Podczas gdy Ty dbasz o rozwój swojej firmy, my dbamy o podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników. 

Nauka języka angielskiego na przestrzeni lat stała się jednym z najbardziej popularnych i przydatnych benefitów pracowniczych, a co za tym idzie jest pożądaną cechą na rynku wśród ludzi poszukujących pracy. CHOICES jako Twój partner zajmie się wszystkim co związane jest z przeprowadzeniem kursów językowych, zaczynając od audytów pracowniczych po przygotowanie ich do zdobycia certyfikatów. Dodatkowo wyposażymy Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające na bieżąco śledzić postępy w nauce pracowników. 

Dowiedz się więcej ➔

📍

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Kurs angielskiego ONLINE to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

🎥

ANGIELSKI ONLINE 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie lekcje są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

⏳

 CZAS NA PRZYJEMNOŚCI

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie.

Sprawdź nasz cennik

Język angielski ONLINE to kurs którego szukasz? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Zgłoś się do nas za sprawą formularza zgłoszeniowego na stronie. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
egzamin maturalny z angielskiego