Kursy języka angielskiego online2021-05-31T21:19:42+02:00

Kursy języka angielskiego online

Kursy języka angielskiego online to jedne z najpopularniejszych kursów językowych online na świecie. Głównie dlatego że język angielski jest językiem który zdominował międzynarodową komunikację. Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty językowe i udoskonalić swoje umiejętności w najbardziej komfortowy sposób, to jesteś w bardzo dobrym miejscu. 

Dowiedz się więcej ➔

Kurs angielskiego online – idealne dla osób ceniących sobie niezależność i wygodę

Kurs angielskiego online to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu oraz nowoczesny zestaw narzędzi do nauki, który sprawi że nauka języka angielskiego będzie świetnym elementem Twojego życia codziennego. Kursy języka angielskiego prowadzone są przez lektorów z całego świata, a zajęcia odbywają się w z każdego wybranego przez Ciebie miejsca. Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to jedna z tych umiejętności które najczęściej się nam przydadzą, szczególnie biorąc pod uwagę częste podróże, poruszanie się w międzynarodowych środowiskach, karierze naukowej czy oglądaniu naszych ulubionych seriali.

Kursy języka angielskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Znajomość języka angielskiego przyczyni się do Twojego sukcesu!

Samowystarczalność 

Język angielski uważany jest za obecnie najbardziej popularny język na świecie. Dzięki jego znajomości będziesz w stanie porozumieć się w ponad 60 krajach na świecie bez niczyjej pomocy.  

Kwalifikacje

Wiele międzynarodowych firm postawiło na język angielski w swojej wewnętrznej komunikacji. Dzięki znajomości języka angielskiego skrócisz dystans między swoimi pracownikami oraz zwiększysz swoje szanse na dostanie tam pracy

Umiejętności

Jeśli jesteś naukowcem lub naukowczynią, to język angielski pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i artykułami w Twojej dziedzinie

Edukacja i możliwości

Dzięki znajomości języka angielskiego łatwiej będzie dostać się Tobie na studia zagranicą

Kultura

Będziesz w stanie oglądać setki tysięcy filmów bez żadnych napisów, ze zrozumieniem

Obycie ze światem 

Zrozumiesz bez pomocy słowników wszystkie memy które powstały po angielsku;)

 Kursy języka angielskiego online

CHOICES od lat udoskonala swoje metody nauczania i inwestuje w najnowocześniejsze materiały i technologie do nauki języka angielskiego online. Nasze doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego obejmuje bardzo szerokie możliwości nauki, od przygotowania naszych kursantek i kursantów do egzaminów FCE, CAE CFE, przez naukę języka skierowaną na konkretną specjalizację (angielski dla księgowości, angielski dla branży budowlanej i architektonicznej, angielski dla biznesu i inne), po kursy konwersacyjne nastawione na posługiwanie się językiem obcym na co dzień. Jeśli więc potrzebujesz poszerzyć swoje umiejętności i chcesz lepiej posługiwać się językiem angielskim, nasi lektorzy i lektorki z całego świata czekają by Ci w tym pomóc. 

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

CHOICES to Twój partner biznesowy

Podczas gdy Ty dbasz o rozwój swojej firmy, my dbamy o podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników. Nauka języka angielskiego na przestrzeni lat stała się jednym z najbardziej popularnych i przydatnych benefitów pracowniczych, a co za tym idzie jest pożądaną cechą na rynku wśród ludzi poszukujących pracy. CHOICES jako Twój partner zajmie się wszystkim co związane jest z przeprowadzeniem kursów językowych, zaczynając od audytów pracowniczych po przygotowanie ich do zdobycia certyfikatów. Dodatkowo wyposażymy Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające na bieżąco śledzić postępy w nauce pracowników. 

Dowiedz się więcej ➔
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Kursy języka angielskiego online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach! NAsze zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie!

Angielski online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie.

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Szukasz odpowiednich kursów języka angielskiego online? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Zgłoś się do nas za sprawą formularza zgłoszeniowego na stronie. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Przejdź do góry