fbpx
Kursy językowe ONLINE w parach DUO2020-11-22T01:33:21+01:00

Kursy językowe ONLINE w parach DUO

Kursy językowe ONLINE w parach DUO to Twoja inwestycja w siebie. Inwestycja która wróci się dużo szybciej niż w przypadku kursów grupowych. Kursy językowe ONLINE w parach to także połowa ceny kursów indywidualnych dla każdego kursanta i każdej kursantki! 

POZNAJ NAS BLIŻEJ ➔

Zaoszczędź do 50% ceny i nadal dopasowuj swój kurs do swoich potrzeb

Każdy z nas potrzebuje czasami rywalizacji aby zmotywować się do działania. Niekoniecznie lubi jednak brać udział w zajęciach z dużą liczba osób. Kursy językowe ONLINE w parach DUO są idealne właśnie dla tych, którzy cenią sobie ducha rywalizacji.  Dodatkowo w formacie DUO lektor lub lektorka poświęci ich rozwojowi więcej uwagi niż podczas typowych grupowych zajęć. Kolejnym atutem kursu językowego DUO jest fakt, że płacisz za nie tylko połowę ceny. Brzmi interesująco? Zobacz co jeszcze mamy do zaoferowania! 

Kursy językowe online w parach duo

Kursy językowe ONLINE w parach DUO dadzą Ci:

Skuteczne metody nauki

Nauka w parach daje gwarancję, że Twoja inwestycja w siebie zwróci się dużo szybciej niż w przypadku kursów grupowych i to w przyjaznej i kameralnej atmosferze.  Obecność drugiego kursanta lub kursantki będzie mobilizować w chwilach zniechęcenia. Kursy językowe ONLINE w parach DUO gwarantują również to, iż lektor lub lektorka mogą dostosować omawiane materiały w większym stopniu do Twoich indywidualnych potrzeb i celów, niż ma to miejsce podczas kursów grupowych. 

Możliwość spotkań z przyjaciółmi

Planujesz wyjechać z przyjacielem lub znajomą za granicę, a może chcecie wspólnie się przygotować się do egzaminu językowego? Forma kursu DUO nie tylko sprawi wam dużo zabawy i efektywnej nauki, a do tego tylko za połowę ceny! Jest to nie tylko nowy nowy sposób na produktywne wspólne spędzenie czasu w miłym towarzystwie – z każdego spotkania wyjdziecie bogatsi o nową wiedzę i zdolności językowe! 

Możliwość podniesienia określonych kompetencji językowych

Jeśli potrzebujesz podnieść konkretne umiejętności językowe, nie ma nic bardziej przyjemnego niż partner lub partnerka do ćwiczeń oraz lektor lub lektorka, którzy gotowi są do pomocy w każdym momencie. Nie ma nic lepszego dla zajęć w parach niż wspólny, jasno określony cel. Kursy językowe ONLINE w parach DUO są idealne dla tych, którzy chcą przełamać barierę w mówieniu w języku obcym, w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni oraz pod czujnym okiem profesjonalistów!

Uczestniczenie w zajęciach z najlepszymi

Nasi lektorzy i lektorki są dobrze przygotowani do nauczania języków obcych, a nasi native speakerzy stanowią wspaniałe wsparcie dla osób chcących doszlifować swój język. Wszyscy nasi lektorzy i lektorki nie tylko posiadają niezbędne kwalifikacje do nauczania danego języka jako języka obcego, ale to przede wszystkim mają pozytywnie nastawienie – na zajęciach zawsze panuje życzliwa atmosfera, która tworzy idealne środowisko do efektywnej nauki!

Najlepsze materiały

Materiały dydaktyczne do nauki języka obcego to nie tylko książka, ale przede wszystkim materiały multimedialne, których używamy na zajęciach. Zawsze staramy się, aby zajęcia były oparte o najlepsze i najnowsze materiały dydaktyczne renomowanych i uznanych wydawnictw, które nie tylko mają bogate doświadczenie w ich opracowywaniu, ale też ciągle je udoskonalają. 

A teraz – Czas start!

Nauka języka nie tylko otwiera nowe możliwości, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, ale sprawia też, że poznajesz nowe i ciekawe osoby, nową kulturę i to wszystko w przyjaznej atmosferze! Po co więc czekać, skoro świat stoi przed Tobą otworem i ma bardzo wiele dobrego do zaoferowania. Postaw pierwszy krok, a my przeprowadzimy Cię przez tą podróż – czas start!

Kurs angielskiego

Angielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs hiszpańskiego

Hiszpański 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs niemieckiego

Niemiecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kursy językowe online w parach duo

Blended learning

Wierzymy, że obcowanie z drugą osobą w docelowym języku obcym jest konieczne, aby później móc używać tegoż języka w życiu codziennym. Jednak praktyka czyni mistrza i im więcej interakcji w języku docelowym, tym szybsze jest jego przyswajanie. Dlatego też postawiliśmy na unikalne połączenie zajęć z lektorem/lektorką i komplementarnymi ćwiczeniami online, czyli tak zwane blended learning (od angielskiego ‚to blend’ mieszać, współgrać. Wyniki ćwiczeń dostępne są „od ręki”, dzięki czemu natychmiast wiesz, jakie robisz postępy. Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swoich osiągnięć, zawsze jest możliwość powtórzenia danego zadania, aby lepiej przyswoić daną partię materiału. Co ważne, Twój postęp będzie bezpośrednio monitorowany przez Twojego nauczyciela. 

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Indywidualne kursy językowe
Go to Top