Kursy języka hiszpańskiego online2021-05-31T21:38:55+02:00

Kursy języka hiszpańskiego online

Kursy języka hiszpańskiego online to jedna z najwygodniejszych i najnowocześniejszych metod nauki języka hiszpańskiego, który jest jednym z najbardziej popularnych języków obcych na świecie! Zacznij swoją przygodę z językiem hiszpańskim online już dzisiaj! Nasza kadra lektorska składa się z wykwalifikowanych lektorek i lektorów z całego świata, którzy pomogą ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Z nami zrealizujesz swoje marzenia o opanowaniu języka do perfekcji.Poznaj zalety nauki zdalnej w CHOICES!

Dowiedz się więcej ➔

Kursy języka hiszpańskiego online. Twoja wiedza i materiały zawsze w zasięgu ręki

Nasze kursy języka hiszpańskiego online przygotują Cię nie tylko do zdania egzaminów z języka hiszpańskiego, takich jak DELE czy TELC, ale także przygotują Cię do swobodnej komunikacji w środowiskach międzynarodowych. Nasi lektorzy i lektorki wprowadzą Cię w świat kultury hiszpańskojęzycznej, dzięki swoim długoletnim zainteresowaniom, wykształceniu lub pochodzeniu. To właśnie dzięki ich umiejętnościom będziesz w stanie przełamać barierę językową i poprawić swoje umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim. Nauka online w takim wypadku to najwygodniejsza forma nauki, ponieważ wszystkie materiały i wiedza są zawsze dostępne w zasięgu ręki. 

Kursy języka hiszpańskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Jakie są plusy znajomości języka hiszpańskiego?

➔ będziesz w stanie porozumieć się z ponad 500 milionami ludzi na świecie, dla których język hiszpański jest językiem ojczystym

➔ jest to drugi najczęściej używany język w internecie, a co za tym idzie będziesz mogła/ mógł poszerzać swoje horyzonty czytając artykuły napisane po hiszpańsku

➔ wiele międzynarodowych firm posiada swoje biura w Hiszpanii oraz Ameryce Południowej.Dzięki znajomości hiszpańskiego skrócisz dystans między swoimi pracownikami oraz zwiększysz swoje szanse na dostanie tam pracy

NAuka języka hiszpańskiego online
Kursy języka hiszpańskiego online

➔ język hiszpański cieszy się ogromnym uznaniem wśród studentów ponieważ jest stosunkowo łatwy w nauce, jeśli znasz włoski lub francuski – nauka języka hiszpańskiego będzie o wiele łatwiejsza

➔ Hiszpania jest jednym z najczęściej wybieranych krajów europejskich na wakacje, jeśli je tam planujesz – warto znać hiszpański 

➔ będziesz w stanie oglądać filmy Pedro Almodóvara bez żadnych napisów lub lektora;)

Kursy języka hiszpańskiego online

Poszerz swoje umiejętności komunikacyjne na co dzień i ciesz się ze znajomości języka hiszpańskiego, korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do nauki języka hiszpańskiego online w CHOICES. Wszystkie warianty kursów są dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy zamierzasz zdać egzamin DELE, TELC lub podejść do matury rozszerzonej, nasi lektorzy i lektorki pomogą Tobie w osiągnięciu wyznaczonego celu. Zamierzasz podszlifować tylko swój hiszpański? Potrzebujesz poznać bardziej specjalistyczne słownictwo z konkretnej dziedziny? Nic bardziej prostrzego – nasi native speakerzy języka hiszpańskiego chętnie pomogą Ci to zrobić! 

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Język hiszpański ONLINE to kurs którego szukasz? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Zgłoś się do nas za sprawą formularza zgłoszeniowego na stronie. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Kursy języka hiszpańskiego online

Język hiszpański w CHOICES to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Jeśli zamierzasz rozwijać swoją firmę i podnieść kompetencje językowe swoich pracowników to CHOICES jest dla Ciebie idealnym partnerem! Zajmujemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów językowych, oraz nadzorem nad postępami słuchaczy. Wyposażamy również Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające śledzić na bieżąco postępy w nauce Twoich pracowników. Kursy online obecnie cieszą się sporą popularnością i właśnie dlatego nasze kursy języka hiszpańskiego są przygotowane w tak efektywny i przemyślany sposób. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami w celu zaprezentowania naszej oferty!

Dowiedz się więcej ➔
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Kursy języka hiszpańskiego online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

Kursy języka hiszpańskiego online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie lekcje są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie.

Przejdź do góry