Doradztwo językowe w CHOICES

Doradztwo językowe to jeden z filarów naszej działalności, ponieważ o języku obcym myślimy kompleksowo. CHOICES jako jedna z niewielu firm na polskim rynku świadczy kompleksowe usługi językowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ➔
Doradztwo językowe

Sprawdzamy umiejętności

Świadczymy kompleksowe usługi merytorycznej oceny poziomu językowego pracowników korporacyjnych. Jeśli jesteś już naszym klientem, podstawowy audyt językowy przeprowadzimy w ramach naszych kursów. Obejmuje on audyt poziomujący na początku kursu oraz wyjściowy, na jego zakończenie. Jeśli zamawiasz audyt jako osobną usługę, przeprowadzimy nasz autorski „deep dive language appraisal”, który charakteryzuje się dogłębnym sprawdzeniem znajomość gramatyki, zasobu leksykalny, czytania, pisania, słuchania oraz mówienia. Dodatkowo weryfikacji podlegają umiejętności językowe potrzebne w określonych obszarach biznesu.  Co więcej, każdy audyt językowy dostosujemy pod Twoje specyficzne potrzeby. 

Nasze doradztwo językowe

Potrzebujesz wsparcia językowego w swoich projektach? Nic bardziej prostrzego, jesteśmy tu dla Ciebie

Prezentacja

Prezentacje biznesowe i naukowe

Nasza pomoc dotyczy zarówno spraw merytorycznych, językowych oraz graficznych!

Wystąpienia publiczne

Wnioski grantowe

Asystujemy przy pisaniu wniosków grantowych do fundatorów polskich i zagranicznych

Audyty

Audyty

Przeprowadzamy merytoryczną ocenę poziomu językowego pracowników

Redakcja i korekta tekstów

Redakcja i korekta tekstów

Jeśli zajdzie taka potrzeba asystujemy w redagowaniu oraz korekcie tekstów

Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne

Przygotowujemy do wystąpień publicznych

Coaching

Coaching

Przeprowadzamy Oferujemy skuteczną pomoc w utrzymaniu motywacji do nauki

Prezentacja i wystąpienia

Kolejną usługą, która cieszy się dużą popularnością, to asysta w przygotowaniu wystąpień publicznych. Jeśli wyjeżdżasz na międzynarodową konferencję, a nie czujesz się komfortowo używając języka angielskiego, pomożemy zarówno w procesie konstruowania treści jak i wygłaszania Twojej prezentacji. Dzięki naszej pomocy Twoja prezentacja będzie brzmiała profesjonalne, a Ty nabierzesz pewności siebie i tak zostaniesz odebrany.

choices

Doradztwo językowe i motywacja do działania

Jesteś w kadrze zarządczej, uczysz się angielskiego już jakiś czas i nie widzisz efektów? Spadła Ci motywacja do nauki języka obcego? Potrzebujesz naszego coachingu językowego. Doradztwo językowe to nie tylko audyty i redakcja tekstów. Dzięki szytym na miarę konsultacjom językowym pomożemy Ci odzyskać entuzjazm i pozytywny stosunek do nauki języka obcego, tak by była to przyjemność i ciekawa przygoda. Jako pierwsi na rynku polskim w palecie naszych usług doradztwa językowego oferujemy skuteczną pomoc w utrzymaniu motywacji do nauki języka. 

Zaufanie i doświadczenie to podstawa współpracy

Jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym, dbającym o potrzeby naszych klientów i partnerów. Dzięki naszej wiedzy i zdobytym doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi językowe. Dziękujemy, za zaufanie! 

Skontaktuj się z nami

Wystarczy wypełnić poniższy formularz — odpowiemy niebawem!

Choose File
Dziękujemy, skontaktujemy się z tobą wkrótce
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie