Doradztwo językowe

Doradztwo językowe to jeden z filarów naszej działalności, ponieważ o języku obcym myślimy kompleksowo. CHOICES jako jedna z niewielu firm na polskim rynku świadczy kompleksowe usługi językowe, które oprócz tłumaczeń i nauki języka obejmują:

Pomoc w przygotowywaniu prezentacji biznesowych i naukowych

Tłumaczenia

Asystę przy pisaniu wniosków grantowych do fundatorów polskich i zagranicznych

Tłumaczeniach

Audyty językowe szkół i firm (merytoryczną ocenę poziomu językowego pracowników)

Redakcja i korekta tekstów

Przygotowania do wystąpień publicznych

Coaching językowy (skuteczna pomoc w utrzymywaniu motywacji do nauki języka)

Doradztwo językowe

Świadczymy kompleksowe usługi merytorycznej oceny poziomu językowego pracowników korporacyjnych. Jeśli jesteś już naszym klientem, podstawowy audyt językowy przeprowadzimy w ramach naszych kursów. Obejmuje on audyt poziomujący na początku kursu oraz wyjściowy, na jego zakończenie. Jeśli zamawiasz audyt jako osobną usługę, przeprowadzimy nasz autorski „deep dive language appraisal”, który charakteryzuje się dogłębnym sprawdzeniem znajomość gramatyki, zasobu leksykalny, czytania, pisania, słuchania oraz mówienia. Dodatkowo weryfikacji podlegają umiejętności językowe potrzebne w określonych obszarach biznesu.  Co więcej, każdy audyt językowy dostosujemy pod Twoje specyficzne potrzeby. 

Kolejną usługą, która cieszy się dużą popularnością, to asysta w przygotowaniu wystąpień publicznych. Jeśli wyjeżdżasz na międzynarodową konferencję, a nie czujesz się komfortowo używając języka angielskiego, pomożemy zarówno w procesie konstruowania treści jak i wygłaszania Twojej prezentacji. Dzięki naszej pomocy Twoja prezentacja będzie brzmiała profesjonalne, a Ty nabierzesz pewności siebie i tak zostaniesz odebrany.

Jesteś w kadrze zarządczej, uczysz się angielskiego już jakiś czas i nie widzisz efektów? Spadła Ci motywacja do nauki angielskiego? Potrzebujesz naszego coachingu językowego. Dzięki szytym na miarę konsultacjom językowym pomożemy Ci odzyskać entuzjazm i pozytywny stosunek do nauki języka obcego, tak by była to przyjemność i ciekawa przygoda. Jako pierwsi na rynku polskim w palecie naszych usług doradztwa językowego oferujemy skuteczną pomoc w utrzymaniu motywacji do nauki języka. 

Zapraszamy do kontaktu w celu dostosowania oferty do Państwa oczekiwań.

Zaufali nam

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014