Legal English2021-04-08T14:54:03+02:00

Legal English

Legal English da Ci szansę zapoznania się z odpowiednim słownictwem i pozwoli ci swobodnie komunikowanie się w tekstach prawnych. Pracujesz w kancelarii prawniczej, jesteś prawnikiem, prawniczką? Sędzią? Radcą prawnym lub radczynią? Chcesz poznać słownictwo związane z pisaniem umów lub pozwów? Ten kurs jest dla Ciebie!

WYBIERZ TYP KURSU ➔

Legal English 

Centralnym punktem Legal English w CHOICES jest zaznajomienie uczestników z szerokim zakresem słownictwa prawniczego. Od umów i czynów niedozwolonych, prawo spółek, prawo cywilne aż po terminologię związaną z prawami człowieka. Nasz kurs przygotuje wykwalifikowanych prawników i prawniczki, którzy muszą rozwinąć specjalistyczne umiejętności językowe w celu efektywniejszej pracy w międzynarodowym świecie prawniczym. Jeśli często współpracujesz z klientami z zagranicy, to właśnie głównie język angielski będzie językiem, który najbardziej będziesz potrzebować.

IT English

Kurs języka angielskiego dla prawników i prawniczek

Na kursie językowym każdy z uczestników i uczestniczek poszerzy swoją wiedzę z różnych zagadnień prawnych i pozna słownictwo potrzebne do zrozumienia odpowiedniej terminologii. Kurs koncentruje się również na zapewnieniu, że każdy z kursantów i kursantek ma podstawy znajomości systemów prawnych i posiada umiejętności komunikacyjne potrzebne do pracy w ich rozumieniu. Jest to kurs dla:

Dla każdego prawnika i prawniczki, których frapuje różnica między solicitor, attorney, barrister i lawyer

dla tych, którzy chcą brzmieć profesjonalnie i fachowo używając właściwych kolokacji, dla przykładu:
➔ to draft a contract (correct) to write a contract (incorrect)
➔ to breach a contract (correct) to infringe a contract (incorrect)

dla osób zajmujących się prawem, które nie wiedzą, że angielskie „tort” po polsku to… delikt

Kurs języka angielskiego dla prawników i prawniczek

Na kursie językowym każdy z uczestników i uczestniczek poszerzy swoją wiedzę z różnych zagadnień prawnych i pozna słownictwo potrzebne do zrozumienia odpowiedniej terminologii. Kurs koncentruje się również na zapewnieniu, że każdy z kursantów i kursantek ma podstawy znajomości systemów prawnych i posiada umiejętności komunikacyjne potrzebne do pracy w ich rozumieniu. 

Ogólna praca prawnika lub prawniczki

Prawo bankowe 

Sporządzanie umów oraz kontraktów

Prawo pracy

Odpowiedzialność deliktowa (Law of Tort)

Prawo korporacyjne

Prawo gospodarcze

Prawo spółek

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Zalety zajęć z języka angielskiego dla prawników i prawniczek

Prawnicy oraz prawniczki muszą precyzyjnie używać języka oraz rozumieć dokładnie znaczenie oraz kontekst podczas mówienia, czytania i pisania. Wszystkie zajęcia Legal English są oparte na kontekście prawniczym i poszerzą Twój aktywny słownik konkretnych terminów prawniczych. W trakcie zajęć położymy również nacisk na:
➔ Wagę prawniczego rejestru pisania listów oraz pisanie takich listów
➔ Przygotowywanie wystąpień publicznych i wygłaszanie dobrze ustrukturyzowanych prezentacji
➔ Najważniejsze aspekty gramatyczne powalające usystematyzować wiedzę językową
➔ Język negocjacji
➔ Język potrzebny do sprawnego przewodniczenia spotkaniom biznesowym

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory! Wybierz odpowiedni dla siebie kurs Legal English dla siebie:

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami

Wiesz, że nie ma potrzeby tracić czasu na dojazdy, prawda?

Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych online będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych online nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy online to już standard! Skorzystaj z komfortu i naucz się prawniczego języka angielskiego!

Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów Legal English. Mamy najlepszych lektorów i lektorki z każdego zakątka świata, którzy efektywnie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu!

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Prowadzisz sprawę w innym mieście? Spędzasz czas na wakacjach? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Zajęcia z Legal English odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

Przejdź do góry