Transkrypcja

Transkrypcja audio oraz wideo staje się coraz bardziej popularna w komunikacji, mediach online, reklamie oraz rozrywce. Międzynarodowy biznes potrzebuje transkrypcji w językach obcych do celów sprawnej komunikacji wewnętrznej, czy też aby dotrzeć do globalnej publiczności. 

Skontaktuj się z nami ➔
Transkrypcja
Transkrypcja

Niezawodna jakość

Naszą jakość gwarantuje fakt, że przy transkrypcji zawsze pracujemy tylko z native speakerami, którzy biegle posługują się językiem źródłowym. Oznacza to, że transkrypcja zachowa swój oryginalny charakter nie tracąc walorów semantycznych. Tu nie może być kompromisów. Co więcej, nasz zespół transkrybuje treści zarówno z plików wideo, jak i nagrań dźwiękowych.

Transkrypcja w CHOICES

Zajmujemy się przepisywaniem plików multimedialnych na tekst w wielu językach. Nasz zespół dokonuje transkrypcji filmów, wywiadów, rozmów, nagrań, wykładów, konferencji czy webinarów. Niezależnie czy jesteś filmowcem, dziennikarką, studentem, badaczką, prawnikiem czy pisarką w swojej pracy możesz potrzebować transkrypcji materiałów nad którymi pracujesz.

TERMINOWOŚĆ

Krótkie deadline’y nas nie przerażają, często pracujemy 7 dni w tygodniu. Jeśli zatem potrzebujesz dokonać transkrypcji plików .mp4, .mov, .wav, .mp3, VHS czy kaset chętnie pomożemy Ci w tym przedsięwzięciu

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

Mówimy i posługujemy się na co dzień w dziesiątkach języków. Nasz zespół jest bardzo międzynarodowy, dzięki czemu transkrypcja w żadnym języku nie stanowi dla nas problemu.

RZETELNOŚĆ

Współpracujemy ze specjalistami w wielu dziedzinach. Dlatego jeśli Twoje materiały audio lub wideo wymagają dodatkowego komentarza w konkretnym obszarze, CHOICES chętnie Ci w tym pomoże.

BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z naszych priorytetów jest poufność naszych klientów, dlatego Twoje dane, jak i zawartość przesłanych przez Ciebie materiałów do CHOICES pozostają bezpieczne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Jeśli potrzebujesz nie tylko przetranskrybować swoje materiały wideo lub audio, ale także przygotować napisy do filmu, wypalić je w samym pliku czy nagrać do nich voice-over, nas zespół dostarczy cały kompleksowy zakres usług.

KNOW-HOW

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wypracowaliśmy procedury, które zapewniają najlepsza jakość usług w rozsądnej cenie. Czerpiemy z nowoczesnych technologii jednocześnie nie zapominając, iż finalna wysoka jakość usług zależy od człowieka.

Transkrypcja nagrań

Transkrypcja w postaci napisów do filmu

Oferujemy szereg usług związanych z napisami dla filmów, programów telewizyjnych, treści audiowizualnej oraz  treści do mediów społecznościowych. Dostarczamy napisy w wielu formatach .srt, .txt..subrip, .vtt, .stl, .xml, oraz .fcpxml,  które są gotowe do tego aby dodać je do pliku wideo. Z przyjemnością dokonamy również transkrypcji plików wideo do skryptu postprodukcyjnego lub przekonwertowania istniejącej transkrypcji na napisy.

Napisy do filmów ➔

Skontaktuj się z nami

Wystarczy wypełnić poniższy formularz — odpowiemy niebawem!

Choose File
Dziękujemy, skontaktujemy się z tobą wkrótce
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie

Zacznij swoją podróż zawodową z CHOICES

Nasz zespół odpowiedzialny za transkrypcję jest gotowy do pracy. Wystarczy że skontaktujesz się z nami oraz opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, my po przesłaniu Ci naszej wyceny oraz potwierdzenia przekazania nam pracy nad projektem, niezwłocznie zabieramy się do pracy

Transkrypcja we współczesnym świecie

Jednym ze sposobów dotarcia do większej liczby odbiorców swoich treści, jest dokonanie transkrypcji materiałów audiowizualnych. Posiadając dokument z zapisem nagrania możemy w każdej chwili dokonać jego tłumaczenia oraz, na jego podstawie, przygotować napisy do filmu. Dokument z przetranskrybowaną treścią możemy łatwo poprawić, albo zaznaczyć w nim najistotniejsze kwestie.

IT English
Transkrypcje z nagrań

Formaty wykorzystywane przy transkrybowaniu treści

Kilkuletnie doświadczenie CHOICES w dostarczaniu naszym klientom usług językowych, pozwoliło nam na przygotowanie naszego zespołu do pracy z wieloma dostępnymi formatami nie tylko plików multimedialnych, ale także dokumentów. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak postępować i wykorzystywać dostępne nam narzędzia i programy do ich poprawnego odtwarzania. Podejście naszego zespołu do rzetelnego przesłuchania materiału i dokonania wiernej transkrypcji z nagrań stanowi podstawę naszych działań związanych z transkrypcją.