Egzamin C1 Advanced to nowa nazwa na szerzej znany egzamin CAE
(Cambridge English: Advanced)

Kurs dostępny w wersji indywidualnej oraz grupowej

Zmiany w nazewnictwie dokonane przez Cambridge Assessment English zostały dokonane po to by lepiej odzwierciedlać poziomy CEFR (przeczytaj co to tutaj).

Jednak sama struktura egzaminu, jak i jego poziom zostają w dużej mierze tożsame z poprzednią generacją. Certyfikat otrzymany po zdaniu tego egzaminu jest honorowany przez ponad 9000 szkół i uczelni a także przez wiele firm i rządów. Poziom C1 wskazuje na wysokie zaawansowanie. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
egzamin cae

Przygotowanie

Egzamin CAE to naturalna kontynuacja po zdaniu B2 First (dawnego egzaminu FCE). Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był to Twoj pierwszy egzamin, jeśli jesteś na odpowiednim poziomie zaawansowania. W #AngielskiNaWynos by CHOICES oferujemy kurs egzaminacyjny przygotowujący do C1 Advanced, który koncentruje się zarówno na doskonaleniu sprawności językowych jak i przyswajania strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, aby najefektywniej wykorzystać czas podczas samego testu.

egzamin CAE

Po nowej nazwie dawnego egzaminu CAE, łatwo wywnioskować, iż jest on potwierdzeniem znajomości języka na poziomie C1. W skali CERF oznacza on, że rozumiesz szeroki wachlarz wymagających, dłuższych wyrażeń oraz potrafisz rozpoznawać ukryte znaczenia. Twój angielski jest płynny, gdyż używasz go spontanicznie i nie potrzebujesz czasu na szukanie odpowiednio skomplikowanych wyrażeń. Ponadto, jesteś w stanie językowo odnaleźć się w wielu sytuacjach społecznych, akademickich jak i zawodowych. 

Dlaczego warto przystąpić do C1 Advanced?

👉🏻 można do niego przystąpić w wielu centrach egzaminacyjnych; na całym świecie jest ich prawie 3000!

👉🏻 certyfikat C1 Advanced jest uznawany przez tysiące szkół i uczelni oraz takich pracodawców jak Adidas, Millennium Bank, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o. i wielu więcej

👉🏻 jeśli studiujesz w Polsce, nie będziesz musiał/a przystępować do egzaminu z lektoratu!

👉🏻 pomoże Ci zdobyć upragniony awans w pracy

👉🏻 jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jak i szereg innych instytucji (np. dzięki dyplomowi CAE możesz zostać licencjonowanym pilotem wycieczek)

Z jakich części składa się egzamin?

C1 Advanced testuje cztery podstawowe zdolności językowe, tj. czytanie i gramatykę, pisanie, słuchanie oraz mówienie.

Reading and Use of English składa się z ośmiu zadań, które pokażą jak dobrze radzisz sobie z różnymi gatunkami tekstów, takimi jak fikcja, prasa, czy reportaże. Druga część, z kolei, sprawdzi Twoją znajomość gramatyki i słownictwa. Czas przeznaczony na tę część to 1 godzina 30 minut.

Writing to ta część egzaminu CAE, która sprawdzi Twoją zdolność napisania dwóch różnych tekstów, takich jak listy, raporty, czy eseje. Pisanie zajmuje najwięcej czasu na egzaminie i skończy się po 1 godzinie 30 minutach.

Listening testuje Twoją sprawność rozumienia różnorakich tekstów mówionych, dla przykładu programów informacyjnych, prezentacji, czy codziennych konwersacji. 30 pytań, które składają się na 4 części. Zajmie on nie więcej niż 40 minut.

Speaking pokaże egzaminującym jak dobrze jesteś w stanie efektywnie komunikować się w sytuacjach „twarzą w twarz”. Cztery segmenty tej części C1 Advanced przeprowadzone zostaną z  innym egzaminowanym i potrwa niecały kwadrans.

Przygotujemy Cie do egzaminu C1 Advanced!

Dzięki eksperckiej kadrze lektorów jak i najlepszym materiałom dydaktycznym na rynku, przygotujemy Cię do egzaminu CAE pod każdym względem. Nie tylko wyposażymy w wiedzę leksykalno-gramatyczną, ale i podpowiemy jak skutecznie rozwiązywać zadania, aby najlepiej wykorzystać czas podczas egzaminu, którego jest stosunkowo mało. Co więcej, przeprowadzimy tzw. mock exams, czyli egzaminy testowe, żebyś niczym nie dał/a się zaskoczyć podczas samego testu.

Kiedy możesz podejść do egzaminu C1 Advanced?

Nasza kadra lektorska wraz z zespołem administracyjnym podpowiedzą kiedy i gdzie najlepiej przystąpić do egzaminu, a osoba prowadząca zajęcia zasugeruje, kiedy będziesz gotów podjąć to wyzwanie!

Brzmi interesująco? Przygotowujesz się do egzaminu i jest to kurs dla ciebie?

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

Sprawdź nasz cennik

Dlaczego angielski ONLINE z nami?

Poczytaj co piszemy o angielskim i naszych kursach na naszym blogu #EnglishToGo

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014