Egzamin CAE / C1 Advanced2021-04-07T12:58:48+02:00

Egzamin C1 Advanced to nowa nazwa na szerzej znany egzamin CAE (Cambridge English: Advanced)

Egzamin C1 Advanced to prestiżowy certyfikat językowy na poziomie C1. Zmiany w nazewnictwie dokonane przez Cambridge Assessment English zostały dokonane po to by lepiej odzwierciedlać poziomy CEFR. Jednak sama struktura egzaminu, jak i jego poziom zostają w dużej mierze tożsame z poprzednią generacją. Certyfikat otrzymany po zdaniu tego egzaminu jest honorowany przez ponad 9000 szkół i uczelni a także przez wiele firm i rządów. Poziom C1 wskazuje na wysokie zaawansowanie. 

Wybierz swój typ kursu ➔
Egzamin CAE
Egzamin CAE

Przygotowanie

Egzamin CAE to naturalna kontynuacja po zdaniu B2 First (dawnego egzaminu FCE). Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był to Twoj pierwszy egzamin, jeśli jesteś na odpowiednim poziomie zaawansowania. W CHOICES oferujemy kurs egzaminacyjny przygotowujący do C1 Advanced, który koncentruje się zarówno na doskonaleniu sprawności językowych jak i przyswajania strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, aby najefektywniej wykorzystać czas podczas samego testu.

Czym jest egzamin CAE?

Po nowej nazwie dawnego egzaminu CAE, łatwo wywnioskować, iż jest on potwierdzeniem znajomości języka na poziomie C1. W skali CERF oznacza on, że rozumiesz szeroki wachlarz wymagających, dłuższych wyrażeń oraz potrafisz rozpoznawać ukryte znaczenia. Twój angielski jest płynny, gdyż używasz go spontanicznie i nie potrzebujesz czasu na szukanie odpowiednio skomplikowanych wyrażeń. Ponadto, jesteś w stanie językowo odnaleźć się w wielu sytuacjach społecznych, akademickich jak i zawodowych. 

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ

Dlaczego warto przystąpić do C1 Advanced?

➔ można do niego przystąpić w wielu centrach egzaminacyjnych; na całym świecie jest ich prawie 3000!

➔ certyfikat C1 Advanced jest uznawany przez tysiące szkół i uczelni oraz takich pracodawców jak Adidas, Millennium Bank, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o. i wielu więcej

➔ jeśli studiujesz w Polsce, nie będziesz musiał/a przystępować do egzaminu z lektoratu!

➔ pomoże Ci zdobyć upragniony awans w pracy

➔ jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jak i szereg innych instytucji (np. dzięki dyplomowi CAE możesz zostać licencjonowanym pilotem wycieczek)

Z jakich części składa się egzamin?

C1 Advanced testuje cztery podstawowe zdolności językowe, tj. czytanie i gramatykę, pisanie, słuchanie oraz mówienie.

Reading and Use of English składa się z ośmiu zadań, które pokażą jak dobrze radzisz sobie z różnymi gatunkami tekstów, takimi jak fikcja, prasa, czy reportaże. Druga część, z kolei, sprawdzi Twoją znajomość gramatyki i słownictwa. Czas przeznaczony na tę część to 1 godzina 30 minut.

Writing to ta część egzaminu CAE, która sprawdzi Twoją zdolność napisania dwóch różnych tekstów, takich jak listy, raporty, czy eseje. Pisanie zajmuje najwięcej czasu na egzaminie i skończy się po 1 godzinie 30 minutach.

Listening testuje Twoją sprawność rozumienia różnorakich tekstów mówionych, dla przykładu programów informacyjnych, prezentacji, czy codziennych konwersacji. 30 pytań, które składają się na 4 części. Zajmie on nie więcej niż 40 minut.

Speaking pokaże egzaminującym jak dobrze jesteś w stanie efektywnie komunikować się w sytuacjach „twarzą w twarz”. Cztery segmenty tej części C1 Advanced przeprowadzone zostaną z  innym egzaminowanym i potrwa niecały kwadrans.

Przygotujemy Cie do egzaminu C1 Advanced!

Dzięki eksperckiej kadrze lektorskiej jak i najlepszym materiałom dydaktycznym na rynku, przygotujemy Cię do egzaminu CAE pod każdym względem. Nie tylko wyposażymy w wiedzę leksykalno-gramatyczną, ale i podpowiemy jak skutecznie rozwiązywać zadania, aby najlepiej wykorzystać czas podczas egzaminu, którego jest stosunkowo mało. Co więcej, przeprowadzimy tzw. mock exams, czyli egzaminy testowe, żebyś niczym nie dał/a się zaskoczyć podczas samego testu.

Kiedy możesz podejść do egzaminu C1 Advanced?

Nasza kadra lektorska wraz z zespołem administracyjnym podpowiedzą kiedy i gdzie najlepiej przystąpić do egzaminu, a osoba prowadząca zajęcia zasugeruje, kiedy będziesz gotów podjąć to wyzwanie!

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Wybierz odpowiednią formę kursu dla siebie:

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔
Egzamin FCE
Egzamin FCE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CAE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CPE ➔
Matura
Matura ➔
Egzamin IELTS
Egzamin IELTS ➔

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔
Przejdź do góry