Egzamin IELTS (International English Language Testing System)

Kurs dostępny w wersji indywidualnej oraz grupowej

IELTS to kolejny egzamin z rodziny testów Cambridge Assessment English, który dedykowany jest przede wszystkim osobom pragnącym podjęcie pracy zagranicą lub nauki na uczelniach wyższych poza Polską. Dlaczego? Większość szkół i uczelni, pracodawców, czy służby graniczne (immigration agencies) wymagają potwierdzenie znajomości angielskiego. Egzamin IELTS jest powszechnie uznawany w tych sytuacjach. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Egzamin IELTS

Przygotowanie

W #AngielskiNaWynos by CHOICES oferujemy kurs egzaminacyjny przygotowujący do egzaminu IELTS. Możesz wybrać dwie ścieżki

IELTS General Training

Ten moduł egzaminu przydatny będzie przede wszystkim dla osób, które chcą wyemigrować do któregoś z anglojęzycznych krajów, lub uczyć się w placówce edukacyjnej poniżej poziomu uniwersyteckiego.

IELTS Academic

Moduł akademicki jest pożądany w sytuacji, gdy chcesz rozpocząć studia (licencjackie, magisterskie, doktoranckie) lub wyjechać na staż akademicki na zagranicznym uniwersytecie, gdzie oficjalnym językiem komunikacji jest język angielski. Niektórzy pracodawcy preferują właśnie tę wersję egzaminu IELTS.

Jeśli nie jesteś pewien, który egzamin jest dla Ciebie lepszy skontaktuj się z nami — chętnie doradzimy!

Nasze kursy koncentrują się zarówno na doskonaleniu sprawności językowych jak i przyswajania strategii rozwiązywania charakterystycznych dla IELTS zadań egzaminacyjnych, aby najefektywniej wykorzystać czas podczas samego testu.

egzamin ielts

Egzamin IELTS znacznie różni się od B1 First (FCE), C1 Advanced czy C2 Proficiency, ponieważ nie jest zróżnicowany na poziomy.  Twój poziom zostanie oszacowany na podstawie ilości punktów zdobytej na egzaminie i przypisany do jednego z tzw. bandów w skali od 1 do 9. 

Dlaczego warto przystąpić do egzaminu IELTS?

👇🏻

ponad 10.000 organizacji na całym świecie akceptuje IELTS jako dowód znajomości języka angielskiego!

👇🏻

dzięki temu dyplomowi można ubiegać się o zwolnienie z egzaminu języka nowożytnego oraz o udział w wymianie międzynarodowej (np. Erasmus)

👇🏻

Philips
Harvard Business School
University of Cambridge
International Monetary Fund
University of Western Australia
Commission on Graduates of Foreign Nursing Schools
uznają egzamin IELTS

👇🏻

wyniki są dostępne już w 5-7 dni dla testu w formie komputerowej (ograniczona dostępność) i 13 dni dla formy tradycyjnej

👇🏻

dzięki temu certyfikatowi możesz iść na studia licencjackie w krajach, gdzie językiem urzędowym nie jest język angielski

Z jakich części składa się egzamin?

IELTS testuje cztery podstawowe zdolności językowe, tj. słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. Co ważne, Speaking i Listening to wspólne części zarówno dla IELTS Academic jak i IELTS General Training. 

Listening testuje Twoją sprawność rozumienia różnorakich tekstów mówionych. 40 pytań zajmie nie więcej niż 30 minut.

Reading składa się z 40 pytań, które pokażą jak dobrze radzisz sobie z różnymi gatunkami tekstów, takimi jak fikcja, prasa, czy reportaże. Druga część, z kolei, sprawdzi Twoją znajomość gramatyki i słownictwa. Czas przeznaczony na tę część to 1 godzina.

Writing to ta część egzaminu IELTS, która sprawdzi Twoją zdolność napisania dwóch różnych tekstów, które znacznie różnią się w zależności od ścieżki którą obraliśmy. Pisanie skończy się po 1 godzinie.

Speaking pokaże egzaminującym jak dobrze jesteś w stanie efektywnie komunikować się w sytuacjach „twarzą w twarz”. Trzy segmenty tej części IELTSa zabiorą od 11 do 14 minut.

Przygotujemy Cie do egzaminu IELTS!

Dzięki eksperckiej kadrze lektorów jak i najlepszym materiałom dydaktycznym na rynku, przygotujemy Cię do egzaminu IELTS pod każdym względem. Nie tylko wyposażymy w wiedzę leksykalno-gramatyczną, ale i podpowiemy jak skutecznie rozwiązywać zadania, aby najlepiej wykorzystać czas podczas egzaminu, którego jest stosunkowo mało. Co więcej, przeprowadzimy tzw. mock exams, czyli egzaminy testowe, żebyś niczym nie dał/a się zaskoczyć podczas samego testu.

Kiedy możesz podejść do egzaminu IELTS?

Nasza kadra lektorska wraz z zespołem administracyjnym podpowiedzą kiedy i gdzie najlepiej przystąpić do egzaminu, a osoba prowadząca zajęcia zasugeruje, kiedy będziesz gotów podjąć to wyzwanie!

Brzmi interesująco? Przygotowujesz się do egzaminu i jest to kurs dla ciebie?

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

Sprawdź nasz cennik

Dlaczego angielski ONLINE z nami?

Poczytaj co piszemy o angielskim i naszych kursach na naszym blogu #EnglishToGo

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014