fbpx
Kurs intensywny angielskiego online2020-11-23T16:34:52+01:00

Kurs intensywny języka angielskiego ONLINE

Kurs intensywny angielskiego online

Najszybsze postępy w nauce

Kurs intensywny języka angielskiego ONLINE to minimum 3 spotkania tygodniowo po 120 minut, które gwarantują namacalny postęp w nauce w bardzo szybkim czasie. Co drugi dzień będziesz mieć kontakt ze świeżym i żywym językiem angielskim. Zawsze częstujemy Cię dużą dawką dobrej jakości angielskiego!

Nasze kursy ➔

Najlepsze materiały do nauki

Nasz kurs intensywny języka angielskiego online bazuje jak reszta naszych kursów na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością i sami z chęcią będziecie wracać do ich lektury!

Morze? Góry? 

Spędzasz czas na działce? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Kurs intensywny języka angielskiego ONLINE odbywa się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

„And the winner is…”

Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

Akcja!

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Panel kursanta ➔

„We need to talk…”

Nasi ambitni lektorzy i lektorki będą nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda? 

Kurs intensywny angielskiego online to eklektyzm im

Pytacie o metodę? Czerpiemy pełnymi garściami z eklektyzmu. Każda metoda ortodoksyjnie stosowana nie będzie skuteczna, dlatego trzeba je dynamicznie dostosowywać na każdych zajęciach. Zrobimy wszystko, żebyście poczuli się u nas komfortowo! Jeśli potrzebujesz dopytać o jakieś szczegóły z organizacją kursu intensywnego języka angielskiego ONLINE, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Kurs intensywny angielskiego online

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Go to Top