Tłumaczenia w CHOICES

W CHOICES wykonujemy tłumaczenia zarówno pisemnie jak i ustnie. W ramach tłumaczeń oferujemy tłumaczenia symultaniczne, uwierzytelnione, szeptane, specjalistyczne oraz konsekutywne.Jeśli zależy Ci na czasie – dla nas to żaden problem!

WYŚLIJ NAM SWOJE TŁUMACZENIE ➔

Jak zrobić z nami tłumaczenie? 

CHOICES współpracuje z doświadczonymi tłumaczami i tłumaczkami. Na życzenie klienta dostępna również jest redakcja językowa przez rodowitego mówcę języka docelowego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy odpowiedź zwrotną w przeciągu dwóch godzin od przesłania nam tłumaczenia pisemnego do wyceny. W możliwie najkrótszym czasie wracamy do Ciebie z kosztem usługi oraz terminem jego wykonania. Po otrzymaniu akceptacji zabieramy się do pracy.

Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach:

Tłumaczeniach

Umów

Tłumaczymy

Pism/ Komunikatów

Dokumentacji

Tłumaczenia

Publikacji naukowych
(książki/ artykuły)

Stron www

Tłumaczenia

Napisów do filmów

Tekstów specjalistycznych

Tłumaczenia

Ofert

Wystąpień

Tłumaczenia

Wniosków grantowych

Zaufanie i doświadczenie to podstawa współpracy

Jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym, dbającym o potrzeby naszych klientów i partnerów. Dzięki naszej wiedzy i zdobytym doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi językowe. Dziękujemy, za zaufanie! 

Jakość przede wszystkim!

Tłumaczeniami pisemnymi zajmujemy się od początku naszej działalności. Doskonale wiemy, iż dobra jakość tłumaczonego tekstu zależy nie tylko od kompetencji językowych tłumaczy, ale i również od ich fachowej wiedzy z danej dziedziny. Powierzając nam swoje teksty masz gwarancję, że trafią one do rąk specjalistów najwyższej próby. Naszym bezwzględnym priorytetem jest jakość naszych tłumaczeń, więc każdy tekst, który dociera do klienta jest uprzednio poddawany korekcie. 


Wyceń swoje tłumaczenie

Choose File
Dziękujemy! Twoje tłumaczenie do nas dotarło. Wkrótce się odezwiemy
Ups, coś poszło nie tak. Spróbuj raz jeszcze za chwilę. Dziękujemy!

Tłumaczenia ustne

Organizujesz konferencję międzynarodową? A może uczestniczysz w spotkaniu biznesowym i zależy Ci, aby wszystkie omawiane szczegóły zostały precyzyjnie zrozumiane przez dwie strony? Dobrze trafiłeś! Tłumaczenia ustne należą do rdzenia naszej działalności. Podejmujemy się zarówno tłumaczeń konsekutywnych, jak i symultanicznych, osobiście lub z użyciem komunikacji na odległość. W naszej ofercie znajdziesz również tłumaczenia ustne przez telefon.