English for Marketing2021-04-07T13:54:31+02:00

English for marketing – język angielski dla branży kreatywnej i reklamy

English for marketing to kurs języka angielskiego dla branży kreatywnej i reklamowej. Zatem jeśli zajmujesz się na codzień reklamą, copywrittingiem, sprzedażą lub projektujesz treści wizualne to język angielski jest nieodłączną częścią twojego życia. Jeśli chcesz być zawsze na czasie z otaczającymi Cię trendami i odpowiedź brzmi „tak”, to nasz kurs English for Marketing jest właśnie skrojony pod Twoje potrzeby!

WYBIERZ TYP KURSU ➔
IT English

English for Marketing

Jeśli pracujesz w marketingu, sprzedaży lub reklamie, wiesz już że skuteczna komunikacja to podstawa. Jedną z ważniejszych cech we współczesnym świecie pośród ludzi zajmujących się branżą sprzedażową i kreatywną jest dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Na naszym kursie języka angielskiego dla branży kreatywnej i reklamowej nauczysz się efektywniej używać języka angielskiego. Dzięki lepszym zdolnościom komunikacyjnym w języku obcym dołączysz do odnoszących sukcesy profesjonalistów na całym świecie.

O tym, że bez angielskiego w marketingu kariery nie zrobisz, nikogo w dzisiejszych czasach przekonywać nie musimy. English for Marketing pomoże ci podnieść umiejętności posługiwania się językiem angielskim

Zdobądź nowe umiejętności na kursie językowym w CHOICES

Rozwijaj swoje umiejętności wraz z natywnymi użytkownikami języka angielskiego, którzy pracują w marketingu na naszych kursach English for Marketing. Ucz się na sukcesach i porażkach swoich lektorów i lektorek, którzy wprowadzą cię w międzynarodowy świat sprzedaży, marketingu oraz reklamy. Ponadto dzięki ich wsparciu będziesz potrafił/ potrafiła:

Wyrazić swoje pomysły nie tylko na spotkaniach, ale także za pomocą skutecznych e-maili, raportów i przekonujących prezentacji

Posługiwać się słowami i zwrotami związanymi z badaniami rynku, brandingiem, marketingiem bezpośrednim, kosztami reklamy itp.

Uzyskiwać natychmiastową informację zwrotną na temat efektywności Twoich działań oraz komunikacji biznesowej w języku angielskim od specjalistów ds. sprzedaży i marketingu z całego świata

Stać się częścią globalnej społeczności, która rozwija swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

Materiały do nauki 

Umiejętność sprawnego i płynnego komunikowania między innymi o strategiach marketingowych, markach, sprzedaży online, reklamie, ekspansji na nowe (zagraniczne) rynki oraz osiąganiu zadowolenia klienta osiągniemy dzięki dedykowanym materiałom i profesjonalnej kadrze lektorskiej. 

choices

English for Marketing to bardzo dobre materiały

Prowadząc kurs English for Marketing pracujemy głównie na materiałach adoptowanych z Financial Times, aby dać Ci zastrzyk języka faktycznie używanego w Twojej branży! Dopełnimy to podcastami z the Economist, TED Talks oraz podcastami z BBC. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją edukację językową. Materiały i tempo nauki będą zawsze adekwatne. 

English for Marketing

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory! Wybierz typ kursu English for Marketing dla siebie, lub kogoś znajomego

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Wiesz, że na kurs English for Marketing nie musisz dojeżdżać, prawda?

Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych online będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych online nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy online to już standard! Skorzystaj z komfortu i naucz się języka a angielskiego z branży kreatywnej i reklamy!

Szkoła języków obcych

Wiemy, że Twój czas jest cenny…  

Wyjeżdzasz za miasto? Spędzasz czas na wakacjach? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Zajęcia z English for Marketing odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

No i cenisz sobie profesjonalizm, prawda?

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia z języka angielskiego dla branży reklamowej i kreatywnej są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów English for Marketing. Mamy najlepszą kadrę lektorską z całego świata, która efektywnie wykorzysta podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na egzaminie!

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Przejdź do góry