English for Marketing

Dostępny w wersji kursów indywidualnych oraz grupowych

Zajmujesz się na codzień reklamą? Ciekawi cię świat marketingu? Zajmujesz się projektowaniem treści? Chcesz być zawsze na czasie z otaczającymi Cię trendami? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to nasz kurs English for Marketing jest właśnie skrojony pod twoje potrzeby! Zaczynajmy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

O tym, że bez angielskiego w marketingu kariery nie zrobisz, nikogo w dzisiejszych czasach przekonywać nie musimy. English for Marketing pomoże ci odnieść sukces.

Umiejętność sprawnego i płynnego komunikowania między innymi o:

strategiach marketingowych

markach

sprzedaży online

reklamie

ekspansji na nowe (zagraniczne) rynki

oraz osiąganiu zadowolenia klienta

osiągniemy dzięki dedykowanym materiałom i profesjonalnym lektorom.

Prowadząc kurs English for Marketing pracujemy głównie na materiałach adoptowanych z Financial Times, aby dać Ci zastrzyk języka faktycznie używanego w Twojej branży! Dopełnimy to podcastami z the Economist, TED talks oraz podcastami z BBC. 

Nie martw się, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją edukację językową. Materiały i tempo nauki będą zawsze adekwatne

English for Marketing

Wiemy, że Twój czas jest cenny…  

Twoja praca wymaga częstych podróży? Spędzasz czas na działce? Często podróżujesz służbowo? Wybierasz się na targi? Zajęcia English for Marketing odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować. Jednocześnie nie stracisz okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!
English for Marketing

No i cenisz sobie profesjonalizm, prawda?   

Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość. Po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom. To on najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić.
English for Marketing

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi…   

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Brzmi interesująco? English for Marketing to kurs dla Ciebie?

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

Sprawdź nasz cennik

Dlaczego angielski ONLINE z nami?

Poczytaj co piszemy o angielskim i naszych kursach na naszym blogu #EnglishToGo

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014