Medical English2021-04-08T15:35:48+02:00

Medical English

Medical English to kurs języka angielskiego skierowany do osób zajmujących się medycyną lub farmacją. Jeśli jesteś pielęgniarką, pielęgniarzem, lekarzem lub lekarką, rozwijasz się w branży farmaceutycznej czy też jesteś dentystką lub dentystą, nasze kursy języka angielskiego dla osób związanych z branżami około medycznymi sprawią, że podniesiesz swoje kompetencje językowe. Od teraz kontakt z zagranicznym pacjentem lub przedstawicielem handlowym będzie znacznie wygodniejszy.

WYBIERZ TYP KURSU ➔

Nasze kursy Medical English

Kursy języka angielskiego dla osób związanych z usługami medycznymi to idealny sposób podniesienia swoich kompetencji w swoim zawodzie. Podczas kursów Medical English w CHOICES nauczysz się niezbędnego specjalistycznego języka w dziedzinie opieki zdrowotnej, abyś mógł/mogła pracować, uczyć się i komunikować się pozostając pewną siebie osobą. 

Medical English

Jesteś lekarzem? lekarką? Planujesz wyjazd zagraniczny, już jesteś poza terenem Polski, a może na co dzień zajmujesz się obcojęzycznymi pacjentami? Kurs języka angielskiego dla branży medycznej jest po to aby usprawnić twoje umiejętności komunikacji w zakresie Twojej specjalizacji

Pracujesz w przemyśle farmaceutycznym? Chcesz podnieść swoją konkurencyjność na rynku? Kursy Medical English usprawnią Twoje umiejętności komunikacyjne dzięki czemu Twoja droga do sukcesu znacznie się skróci

Nasze kursy General Medical English to nie tylko dawka sporego, fachowego słownictwa, ale też konwersacje, które odbywają się w kontekście medycznym (przyjęcia do szpitali, rozmowy personelu medycznego, rozmowy z pacjentami, opisy symptomów, diagnostyka, jak i leczenie)

Kursy języka angielskiego dla branży medycznej: Medical English w CHOICES

Nie sposób przecenić znaczenia skutecznej komunikacji w dziedzinie medycyny. Prawdziwy sukces w tej dziedzinie zależy od umiejętności językowych oraz wiedzy naukowej. Jak zatem wyglądają nasze zajęcia? Co na nich robimy? 

Omówimy choroby, ich symptomy oraz dostępne na świecie metody leczenia. 

Opiszemy systemy opieki zdrowotnej wielu krajów. 

Przyjrzymy się lekom, testom klinicznym i terapiom eksperymentalnym. 

Zapoznamy się również z działami R&D (research and development) 

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Wiesz, że…

… na kursach Medical English, które obecnie prowadzimy uczestniczą osoby mieszkające w Zjednoczonym Królestwie (UK), Chile, Szwajcarii, Hiszpanii? Dzięki czemu tworzymy sieć zagranicznych znajomości.

… naszymi klientami są zarówno kursanci indywidualni, jak i firmy farmaceutyczne!  

… kursy Medical English organizujemy we wszystkich możliwych wariantach! 

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Nasza nazwa nie jest przypadkowa. Oferujemy najlepsze wybory! Wybierz dla siebie najlepszy typ kursu Medical English:

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami

Kurs Medical English online jest skrojony pod twoją dostępność

bo w CHOICES doskonale rozumiemy że Twój czas jest cenny…  

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie grupowe zajęcia Medical English są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów związanych z językiem angielskim w medycynie. Mamy najlepszą kadrę lektorską z każdego zakątka świata, która efektywnie wykorzysta podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoją ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu!

Przejdź do góry