Kursy języka rosyjskiego online2021-04-11T12:37:59+02:00

Kursy języka rosyjskiego online

Kursy języka rosyjskiego online to jedna z wygodniejszych form nauki języka rosyjskiego! Przede wszystkim dlatego że udział w zajęciach nie wymaga poświęcenia dodatkowego czasu przeznaczonego na dojazdy oraz co ważne daje szanse na wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi do nauki języków! W CHOICES doskonale znamy się na nauczaniu języków! Rozwiń z nami swoje umiejętności!

Dowiedz się więcej ➔

Kursy języka rosyjskiego online

Wszystko czego potrzebujesz do nauki języków obcych jest w jednym miejscu! Kursy języka rosyjskiego online to połączenie pasji do języka z najnowocześniejszymi i najwygodniejszymi metodami nauki języka rosyjskiego. Odpowiednio przygotowane kursy języka rosyjskiego online w CHOICES pozwolą Ci nie tylko na zapoznanie się z gramatyką i słownictwem, ale przede wszystkim dadzą Ci możliwość pielęgnowania rozwijających się właśnie nowych umiejętności pod okiem naszych profesjonalistów i pasjonatów języków obcych. Nauka w CHOICES opiera się na odpowiednio dobranej do Ciebie osobie, oraz na dopasowanych materiałach dydaktycznych przygotowanych pod naukę języka online!

Kursy języka rosyjskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Kursy języka rosyjskiego online


Poszerzaj swoje umiejętności komunikacyjne na kursach języka rosyjskiego online i wykorzystuj w życiu codziennym nowe umiejętności językowe. Wszystkie warianty kursów są dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy zamierzasz zdać egzamin, podróżować po dawnych republikach radzieckich, podszlifować tylko swój rosyjski. Nasi lektorzy i lektorki pomogą Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Ty wybierasz!

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Język rosyjski w CHOICES dla Twojego biznesu

Jeśli zamierzasz rozwijać swoją firmę i podnosić kompetencje językowe swoich pracowników, to CHOICES jest dla Ciebie idealnym partnerem! Zajmujemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów językowych oraz nadzorem nad postępami słuchaczy i słuchaczek. Wyposażamy również Twój dział HR w narzędzia pozwalające śledzić na bieżąco postępy w nauce Twoich pracowników i pracowniczek. Kurs języka rosyjskiego online to obecnie efektywny i odpowiedzialny sposób nauki języka obcego. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami w celu zaprezentowania naszej oferty!

Dowiedz się więcej ➔
Kursy języka rosyjskiego online

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Plusy nauki języka rosyjskiego

Nowe horyzonty

Językiem rosyjskim posługuje się ponad 300 milionów ludzika świecie! Znajomość języka rosyjskiego pozwoli Ci nie tylko na poznanie nowych kręgów kulturowych, ale przede wszystkim otworzy nowe możliwości komunikacyjne.  

Dużo możliwości 

Rosja to jeden z ważniejszych partnerów biznesowych Polski, oraz ogromny rynek handlowy i wielkie możliwości. Dlatego też znajomość języka rosyjskiego ułatwi nie tylko nawiązywanie nowych możliwości dla prowadzenia firm, ale wpłynie pozytywnie na Twoją karierę. 

Podróże  

Jeśli lubisz podróżować to zapewne docenisz znajomość języka rosyjskiego, który jest jednym z najbardziej popularnych języków na świecie. Jeśli planujesz podróże po dawnych republikach radzieckich to jesteś w domu!  

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ

Szukasz odpowiedniego kursu języka rosyjski online

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki języka rosyjskiego, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

Kursy języka włoskiego online
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Kursy języka rosyjskiego online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach języka rosyjskiego!

Rosyjski online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i możesz  je nadrobić lub też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia języka rosyjskiego online, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie. 

Przejdź do góry