Kursy języka norweskiego online2021-04-11T11:21:27+02:00

Kursy języka norweskiego online

Kursy języka norweskiego online to jedna z wygodniejszych form nauki tego języka! Nie tylko ze względu na możliwość udziału w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, ale przede wszystkim dzięki najnowocześniejszym narzędziom do nauki języków w CHOICES oraz ich dostępnością! Niezależnie czy planujesz wakacje w Norwegii, czy planujesz tam swoją karierę zawodową, nasze kursy rozwiną Twoje umiejętności językowe. 

Dowiedz się więcej ➔

Dogodny sposób na zdobycie nowych umiejętności komunikacyjnych: kursy języka norweskiego online

Kursy języka norweskiego online to połączenie nie tylko naszej pasji do języków obcych, ale przede wszystkim możliwość skorzystania z najnowocześniejszych i najwygodniejszych narzędzi do nauki online. Wszystko czego potrzebujesz jest w zasięgu Twojej ręki. Odpowiednio przygotowane kursy języka norweskiego online w CHOICES pozwolą Ci na poznanie gramatyki i odpowiedniego słownictwa, oraz umożliwią Ci  rozwijanie nowych umiejętności językowych pod okiem profesjonalistów i profesjonalistek zajmujących się nauczaniem. Nauka w CHOICES opiera się w ogromnym stopniu na Blended Learningu, który to łączy tradycyjne techniki kształcenia z nauką zdalną. Cenisz sobie wygodę i dobry kontakt? Napisz do nas! 

Kursy języka norweskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Kursy języka norweskiego online

Zdobądź nowe umiejętności komunikacyjne na kursach języka norweskiego online i poszerzaj swoje horyzonty. Wszystkie kursy są dopasowane do twoich potrzeb. Niezależnie czy zamierzasz zdać egzamin, pracować w Norwegii, czy podszlifować tylko język. Nasi lektorzy i lektorki pomogą Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Ty wybierasz!

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Język norweski w CHOICES to najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Planujesz nawiązać współpracę ze swoim norweskim partnerem biznesowym? Potrzebujesz wsparcia w zakresie nauki języka norweskiego? Chcesz podnieść kompetencje językowe swoich pracowników? W CHOICES zajmujemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów językowych, tłumaczeniami oraz nadzorem nad postępami słuchaczy. Wyposażamy również Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające śledzić na bieżąco postępy w nauce Twoich pracowników i pracowniczek. Kurs języka norweskiego online to obecnie efektywny i odpowiedzialny sposób nauki języka. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami w celu zaprezentowania naszej oferty!

Dowiedz się więcej ➔
Kursy norweskiego online

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Dlaczego warto znać język norweski? 

Kariera i rozwój

Norwegia jest krajem o bardzo wysokich zarobkach, w którym przy odpowiedniej znajomości języka i kwalifikacjach zawodowych można rozwijać swoją karierę. 

Nowe możliwości

Znajomość języka norweskiego pozwoli Ci nie tylko na posługiwanie się językiem w Norwegii, ale także znacznie ułatwi komunikację w Dani oraz Szwecji.  

Środowisko i otoczenie

Norwegia to kraj o bardzo wysokiej jakości powietrza oraz pięknych widokach. Jeśli chcesz uciec od zgiełku świata, Norwegia będzie idealnym miejscem na odpoczynek!

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ

Szukasz odpowiedniego kursu języka norweskiego online

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne warianty nauki oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

Kursy języka włoskiego online
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś, jesteś na zajęciach

Kursy języka norweskiego online to idealny sposób nauki, ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, w podróży służbowej lub na wakacjach. Dzięki możliwością zdalnego nauczania nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

Norweski online 

Rozumiemy, że możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… właśnie dlatego wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i zapisywane w naszym panelu kursanta. Możesz je nadrobić lub też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, w związku z czym pozostały czas możesz wykorzystać na realizację innych pasji albo po prostu spędzić go z przyjaciółmi rodziną na wspólnym obiedzie. 

Przejdź do góry