Tłumaczenia pisemne 

Tłumaczenia zwykłe dotyczą tłumaczeń o tematyce ogólnej, gdzie niepotrzebna jest specjalistyczna wiedza terminologiczna lub możliwość uwierzytelniania przekładu specjalną pieczęcią urzędową. Zatem bez względu na to czy chodzi o tłumaczenie w języku greckim artykułu z gazety, biuletynu w języku portugalskim czy korespondencji w języku wietnamskim, tłumaczenie zwykłe w zupełności wystarczy. Potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego? 

TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE ➔
Tłumaczenia zwykłe

Usprawnienie codziennej komunikacji  

Tłumaczenie zwykłe to tłumaczenia dokonywane przez wykwalifikowanego przez tłumacza lub tłumaczkę, które nie mają oficjalnego charakteru, ani nie są nacechowane specjalistyczną terminologią w obrębie konkretnej wąskiej dziedziny. Osoba dokonująca przekładu musi nie tylko znać oba języki między którymi dokonuje przekładu, ale wyróżniać się także znajomością kultury krajów w których te języki są używane w celu wyeliminowania kulturowych faux pas. Zwykłe tłumaczenia pisemne to przekłady książek, prostych instrukcji, komunikatów, materiałów promocyjnych, fragmentów korespondencji, artykułów z gazet czy opakowań. Tłumaczenia zwykłe mogą zatem usprawnić komunikację codzienną i zapewnić lepszą orientację w najbliższym otaczającym nas środowisku. 

SKONTAKTUJ SIĘ ZNAMI ➔

Szeroki zakres tłumaczeń zwykłych

W ramach wykonywanych tłumaczeń zwykłych, niezależnie od czasu przeznaczonego na zlecenie w CHOICES możemy przygotować je w odpowiednich parametrach, tak by dokument odzwierciedlał nie tylko samą treść, ale był również spójny graficznie z pierwowzorem. 

LOKALIZACJA GRAFIKI ➔

Tłumaczenia zwykłe w trybie ekspresowym

Tłumaczenia które wykonujemy w CHOICES niezależnie od skali przedsięwzięcia i zakresu tematycznego możemy wykonać w trybie ekspresowym (od 24h do 48h). W CHOICES jesteśmy pasjonatami języków obcych i każde nowe zlecenia to wyzwanie którego chcemy się podjąć. Niezależnie od czasu przeznaczonego na wykonanie tłumaczenia nie musisz martwić się o jakość jego wykonania. Przyłożymy wszelkich starać by było one najwyższej jakości. Jedyną rzeczą jaka w przypadku szybkiego tłumaczenia będzie zmienną, będzie cena tłumaczenia, która to w przypadku tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa o kilkanaście procent. 

SPRAWDŹ ➔

Języki obce w CHOICES

Bez względu na to jakiego języka potrzebujesz dla swojego tłumaczenia, bez względu na długość swojego projektu, nasi klienci uwielbiają naszą zdolność dostosowywania się do wszelkich potrzeb za każdym razem. W CHOICES wiemy jak ważne jest dostosowywanie odpowiednich treści, dlatego od lat udoskonalamy i poszerzamy nasze doświadczenie. Do tej pory zdobyliśmy doświadczenie w tłumaczeniu przeszło 90+ języków w różnych konfiguracjach i wariantach. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ➔

Pasjonaci języków obcych

Wszystkie nasze profesjonalne usługi tłumaczeniowe wykonujemy z pasją i precyzją. Dzięki wewnętrznym standardom ustalonym dla współpracy z naszymi klientami dostarczamy najwyższej jakości tłumaczenia. Każde tłumaczenie to praca kilku osób z naszego zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie materiału, tłumaczenia, sprawdzania tłumaczenia i jeśli zajdzie taka potrzeba to również przygotowania graficznego. CHOICES to nie jest zwykłe biuro tłumaczeń, to zespół ludzi którzy bez względu na swoje obowiązki uwielbiają języki obce. Nasze tłumaczenia charakteryzuje fakt, że są w 100% obsługiwane i wykonywane przez ludzi. Nie korzystamy z darmowych, automatycznych tłumaczy, ponieważ każdy mógłby skorzystać z nich sam. W CHOICES stawiamy na jakość i zaufanie! 

Skontaktuj się z nami

Wystarczy wypełnić poniższy formularz — odpowiemy niebawem!

Choose File
Dziękujemy, skontaktujemy się z tobą wkrótce
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie

Doświadczenie i zaufanie

Jesteśmy doświadczonym zespołem zespołem tłumaczy, tłumaczek oraz osób odpowiedzialnych za techniczne przygotowanie dokumentów oraz materiałów multimedialnych, dbającym o potrzeby naszych klientów. Dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi copywritingu i transkreacji.

Dziękujemy że jesteście z nami! 

Tłumaczenia zwykłe w międzynarodowej komunikacji i rozwoju

Jeśli Twoim celem jest międzynarodowa ekspansja, dosłowne albo automatyczne tłumaczenia słowo w słowo po prostu nie wystarczą. Potrzebujesz odpowiedniego wsparcia z rzetelnym doświadczeniem, które pomoże ci uzyskać wyznaczone cele. Rzetelnie wykonane tłumaczenia to już połowa sukcesu w zrozumieniu lokalnych przepisów oraz  znalezieniu dobrych współpracowników. Dlatego ważne jest by za Twoją komunikację z obcojęzycznymi współpracownikami odpowiadał ktoś kto zna się na tym. Doświadczony partner pozwoli Ci na zdobywanie nie tylko zagranicznych rynków, ale także zawieranie zrozumiałych i jasno sformułowanych umów z klientami zagranicznymi, który również pomoże Ci odnaleźć się w niecodziennym dla Ciebie środowisku. Potrzebujesz wsparcia w większym zakresie niż tłumaczenia? Sprawdź nasze usługi choices360°

choices360° ➔
Tłumaczenia pisemne

Stawiamy na jakość!

Kilkuletnie doświadczenie na rynku usług językowych czyni z CHOICES odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera. W czasie swojej działalności zrealizowaliśmy ogromną ilość tłumaczeń w wielu kombinacjach językowych w różnych zakresach tematycznych i specjalizacjach. Ponadto nasza rozległa sieć profesjonalistów z całego świata pozwala nam dopasować nasza ofertę pod Twoje potrzeby. Nasz zespół tłumaczy i tłumaczek pochodzi z każdego zakątka świata, charakteryzuje się różnym doświadczeniem zawodowym – to sprawia że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów pod względem językowym. Tłumaczenia w CHOICES odbywa się przy zachowaniu odpowiednich norm oraz procedur, co gwarantuje że że Twoje dokument i materiały znajdują się w dobrych rękach.

Tłumaczenia pisemne 

Wartość dobrych tłumaczeń pisemnych najlepiej znają firmy działające na międzynarodowych rynkach – dzięki nim mogą skutecznie komunikować się z kontrahentami i klientami bez względu na dzielące ich różnice językowe. Niezależnie od branży najlepszą wizytówką firmy jest starannie przetłumaczona strona internetowa, dostosowana do odbiorców docelowych. Bogata oferta i atrakcyjne treści muszą iść w parze z poprawnością językową – dopiero połączenie tych czynników gwarantuje sukces na rynku międzynarodowym. Nasze usługi w zakresie tłumaczenia pisemnego tekstów marketingowych, stron internetowych i wszelkiego rodzaju dokumentów kierujemy szczególnie do przedsiębiorców, którzy wkraczają ze swymi towarami czy usługami na rynki zagraniczne, a tym samym pragną pozyskać jak najwięcej nowych odbiorców. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wszystkich języków, jakich potrzebujesz do realizacji swoich celów biznesowych.

Tłumaczenia zwykłe wykorzystywane są w wielu obszarach

Mamy bogate portfolio tłumaczeń. Nawet jeśli treść którą zamierzasz przetłumaczyć nie znajduje się na naszej liście tłumaczeń zwykłych nic nie szkodzi – nasz zespół tłumaczy i tłumaczek chętnie podejmie się nowego wyzwania.

➔ Korespondencja mailowa

➔ Proste instrukcje obsługi

➔ Opakowania

➔ Plakaty i broszury

➔ Książki i magazyny

➔ Informacje

➔ Katalogi

➔ Elementy komunikacji wizualnej

➔ Strony internetowe

Tłumaczenia zwykłe

Jaka będzie cena tłumaczenia zwykłego? Cennik usług tłumaczeniowych

Wszystko zależy od wielu czynników, takich jak para językowa w jakiej docelowe tłumaczenie ma się odbyć. Tańsze będą tłumaczenia wykonywane w parach języków europejskich, a droższe będą tłumaczenia między językami egzotycznymi, których ktoś chciałby dokonać w Polsce. Innymi ważnymi kryteriami są czas wykonania zlecenia (tłumaczenia ekspresowe są o kilkanaście procent droższe od zwykłych) oraz ich tematyka. Wiadomo, że przy tłumaczeniach specjalistycznych trzeba się liczyć z wyższą ceną, tak samo jak w przypadku tłumaczeń pisemnych uwierzytelnionych (przysięgłych). Dlatego w każdym z przypadków podchodzimy do sprawy indywidualnie, by odpowiednio rozliczyć każdy projekt.

Potrzebujesz tłumaczenia zwykłego pisemnego? Odezwij się do nas! 

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, odezwij się do nas używając formularza na naszej stronie, lub wysyłając do nas zapytanie ofertowe na adres tłumaczenia@choices.com.pl. Pracujemy cały tydzień. Osoba z działu zajmującego się koordynacją projektów tłumaczeniowych skontaktuje się z Tobą w przeciągu 2 godzin! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dodatkowe zadzwoń do nas (+48) 773 222 022!

NAPISZ DO NAS ➔
Tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia zwykłe

Niezależnie od formatu pliku…

W CHOICES nie boimy się skomplikowanych treści i formatów, poradzimy sobie każdym formatem. Jesteśmy niezawodni głównie dlatego że w CHOICES dział zajmujący się tłumaczeniami blisko współpracuje z działem odpowiedzialnym za komunikację wizualną i osobami, które nie tylko są w stanie wydobyć najbardziej zakleszczony tekst w dokumencie, ale również osadzić go tam z powrotem; w taki sposób by przetłumaczony dokument w żaden sposób nie różnił się od swojego oryginału.

Nasz zespół specjalistów

Współpracujemy z kilkuset specjalistami z całego świata, którzy specjalizują się w określonych branżach. Na co dzień pracujemy z rodzimymi użytkownikami języków docelowego tłumaczenia oraz z lingwistami i specjalistami, którzy znakomicie znają się na swojej pracy. Wiemy jak ważne w komunikacji międzynarodowej są elementy tradycji i kultury lokalnej, ponieważ nawet najkrótsze słowo w tekście może mieć największą moc, a naszą misją jest to by dokumenty które tłumaczymy brzmiały tak samo dobrze jak brzmią w oryginale. Tłumaczenia zwykłe.

Tłumaczenia zwykłe