fbpx
English for the Construction Industry2021-01-25T14:32:11+01:00

English for the Construction Industry

English for the Construction Industry to kurs języka angielskiego dla branży budowlanej oraz architektonicznej. Zajmujesz się budownictwem? Chcesz poznać słownictwo związane z  placami budowy, maszynami, zasadami BHP? Jesteś architektem lub developerem? Chcesz poszerzać swoje horyzonty i podnosić swoje kompetencje zawodowe? Nasz kurs English for the Construction Industry jest zatem dla Ciebie! Pomożemy ci odnieść sukces!

WYBIERZ TYP KURSU ➔
English for the Construction Industry

Kurs języka angielskiego dla branży budowlanej i architektonicznej

Branża budowlana i architektoniczna to jedne z najbardziej rozwijających się gałęzi gospodarki. Wiele osób związanych z budownictwem oraz firm chce poszerzać swoje horyzonty na arenie międzynarodowej. Jednym z kluczowych elementów które warto uwzględnić w swojej karierze, jest dobra znajomość języka angielskiego w odpowiednim zakresie słownictwa. English for the Construction Industry to zatem idealny kurs dla wszystkich którzy zamierzają rozwinąć swoje skrzydła zagranicą.

Lekcje języka angielskiego dla branży budowlanej w CHOICES

Poznanie słownictwa związanego z architekturą, technologią czy samym budownictwem to nie wszystko. Należy również poznać i dowiedzieć się kilku istotnych kwestii związanych z branżą, dlatego na naszych kursach English for the Construction Industry:

Nauczymy Cię słownictwa związanego nie tylko z materiałami budowlanymi, dźwigami, placami budowy, zasadami BHP, ale też planowaniem projektów i rozmów z klientami i inwestorami.

Zgłębimy też leksykę z zakresu składania zamówień, właściwości materiałów budowlanych, ale nie zapomnimy o czynniku ludzkim. Porozmawiamy o rekrutacji, spotkaniach projektowych oraz kontraktach i ich negocjacji.

Przyjrzymy się rysunkom technicznym oraz rozwiązywaniu problemów z projektami. Omówimy wymogi techniczne, oszacujemy wykonalność, jak i udoskonalenia oraz poprawki.

Ale to nie wszystko…

Na wyższych poziomach naszego kursu English for the Construction Industry przeanalizujemy etapy budowy brytyjskich nitek autostrad oraz rozbudowy londyńskiego metro. Wierzymy, że zajęcia z dziedzin specjalistycznych nie powinny być tylko i wyłącznie książkowe, ale i również praktyczne. Słownictwo używane do opisu budów w filmach dokumentalnych to nie wszystko… będziemy też systematycznie oglądać i komentować uznane na całym świecie Ted talks, które nie tylko inspirują, ale również edukują językowo.

Zalety kursu językowego 

Wiesz, że nie ma potrzeby tracić czasu na dojazdy, ponieważ nasz kurs jest dostosowany do twoich potrzeb czasowych, prawda?

English for Marketing

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia English for the Construction Industry są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów z języka angielskiego dla branży architektonicznej i budowlanej.

Mamy najlepszych lektorów, lektorów oraz native speakerów, którzy efektywnie i efektownie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na egzaminie

I na koniec…

Practice makes perfect! Na każdym kursie angielskiego egzaminacyjnego wykonasz niezliczoną ilość testów próbnych, aby podejść do prawdziwego egzaminu „z marszu”. Dzięki wskazówkom naszych ekspertów i ekspertek będziesz wiedzieć, któremu zadaniu poświęcić ile czasu, czyli – po prostu – będziesz świadomie zarządzać czasem w trakcie tego ważnego testu językowego.

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory, wybierz typ kursu dla branży budowlanej dla siebie, lub swojego zespołu

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Skontaktuj się z nami


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Go to Top