English for the Construction Industry

Dostępny w wersji kursów indywidualnych oraz grupowych

Zajmujesz się budownictwem? Chcesz poznać słownictwo związane z  placami budowy, maszynami, zasadami BHP? Jesteś architektem lub developerem? Chcesz poszerzać swoje horyzonty i podnosić swoje kompetencje zawodowe? Nasz kurs English for the Construction Industry jest zatem dla Ciebie! Pomożemy ci odnieść sukces!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podczas naszego kursu English for the Construction Industry:

Nauczymy Cię słownictwa związanego nie tylko z materiałami budowlanymi, dźwigami, placami budowy, zasadami BHP, ale też planowaniem projektów i rozmów z klientami i inwestorami.

Zgłębimy też leksykę z zakresu składania zamówień, właściwości materiałów budowlanych, ale nie zapomnimy o czynniku ludzkim. Porozmawiamy o rekrutacji, spotkaniach projektowych oraz kontraktach i ich negocjacji.

Przyjrzymy się rysunkom technicznym oraz rozwiązywaniu problemów z projektami. Omówimy wymogi techniczne, oszacujemy wykonalność, jak i udoskonalenia oraz poprawki.

Ale to nie wszystko…

Na wyższych poziomach naszego kursu English for the Construction Industry przeanalizujemy etapy budowy brytyjskich nitek autostrad oraz rozbudowy londyńskiego metro. Wierzymy, że zajęcia z dziedzin specjalistycznych nie powinny być tylko i wyłącznie książkowe, ale i również praktyczne. Słownictwo używane do opisu budów w filmach dokumentalnych to nie wszystko… będziemy też systematycznie oglądać i komentować uznane na całym świecie Ted talks, które nie tylko inspirują, ale również edukują językowo.

Wiesz, że nie ma potrzeby tracić czasu na dojazdy, ponieważ nasz kurs jest dostosowany do twoich potrzeb czasowych, prawda?

Budowa, na której pracujesz jest w „środku nikąd”? A może spędzasz czas na działce? Nad morzem lub w górach? Wyjeżdżasz na delegację? Nasz kurs English for the Construction Industry odbywa się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swoich kompetencji językowych.
English for the construction industry
Nie łączmy się na Skype. Skype to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, ponieważ najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Ponad to podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić.
English for the construction industry
Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Brzmi interesująco? English for Construction Industry to kurs dla Ciebie?

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

Sprawdź nasz cennik

Dlaczego angielski ONLINE z nami?

Poczytaj co piszemy o angielskim i naszych kursach na naszym blogu #EnglishToGo

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014