English for the Construction Industry2021-04-07T14:07:56+02:00

English for the Construction Industry

English for the Construction Industry to kurs języka angielskiego dla branży budowlanej oraz architektonicznej. Zajmujesz się budownictwem? Chcesz poznać słownictwo związane z  placami budowy, maszynami, zasadami BHP? Jesteś architektem lub developerem? Chcesz poszerzać swoje horyzonty i podnosić swoje kompetencje zawodowe? Nasz kurs English for the Construction Industry jest zatem dla Ciebie! Pomożemy ci odnieść sukces!

WYBIERZ TYP KURSU ➔
English for the Construction Industry

Kurs języka angielskiego dla branży budowlanej i architektonicznej

Branża budowlana i architektoniczna to jedne z najbardziej rozwijających się gałęzi gospodarki. Wiele osób związanych z budownictwem oraz firm chce poszerzać swoje horyzonty na arenie międzynarodowej. Jednym z kluczowych elementów które warto uwzględnić w swojej karierze, jest dobra znajomość języka angielskiego w odpowiednim zakresie słownictwa. English for the Construction Industry to zatem idealny kurs dla wszystkich którzy zamierzają rozwinąć swoje skrzydła zagranicą.

Lekcje języka angielskiego dla branży budowlanej w CHOICES

Poznanie słownictwa związanego z architekturą, technologią czy samym budownictwem to nie wszystko. Należy również poznać i dowiedzieć się kilku istotnych kwestii związanych z branżą, dlatego na naszych kursach English for the Construction Industry:

Nauczymy Cię słownictwa związanego nie tylko z materiałami budowlanymi, dźwigami, placami budowy, zasadami BHP, ale też planowaniem projektów i rozmów z klientami i inwestorami.

Zgłębimy też leksykę z zakresu składania zamówień, właściwości materiałów budowlanych, ale nie zapomnimy o czynniku ludzkim. Porozmawiamy o rekrutacji, spotkaniach projektowych oraz kontraktach i ich negocjacji.

Przyjrzymy się rysunkom technicznym oraz rozwiązywaniu problemów z projektami. Omówimy wymogi techniczne, oszacujemy wykonalność, jak i udoskonalenia oraz poprawki.

Ale to nie wszystko…

A to nie wszystko…

Na wyższych poziomach naszego kursu English for the Construction Industry przeanalizujemy etapy budowy brytyjskich nitek autostrad oraz rozbudowy londyńskiego metro. Wierzymy, że zajęcia z dziedzin specjalistycznych nie powinny być tylko i wyłącznie książkowe, ale i również praktyczne. Słownictwo używane do opisu budów w filmach dokumentalnych to nie wszystko… będziemy też systematycznie oglądać i komentować uznane na całym świecie Ted talks, które nie tylko inspirują, ale również edukują językowo.

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Zalety kursu językowego 

Nie ma potrzeby tracić czasu na dojazdy, ponieważ nasz kurs jest dostosowany do twoich potrzeb czasowych, prawda?

Szkoła języków obcych

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia English for the Construction Industry są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów z języka angielskiego dla branży architektonicznej i budowlanej. Mamy najlepszy zespół lektorski stworzony z osób z całego świata którzy efektywnie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Practice makes perfect! Po każdym kursie języka angielskiego online będziesz w stanie zajrzeć do swoich zajęć raz jeszcze! Niezależnie czy w celu nadrobienia materiału z zajęć grupowych czy powtórki materiału… wszystko pozostaje w zasięgu ręki w panelu kursanta. Zaglądasz tam kiedy tylko masz ochotę na naukę.

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory, wybierz typ kursu dla branży budowlanej dla siebie, lub swojego zespołu

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Przejdź do góry