Kursy języka francuskiego online2021-05-31T21:25:50+02:00

Kursy języka francuskiego online

Kursy języka francuskiego online to obecnie jedyna forma nauki języka francuskiego, która pozwala na korzystanie z najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych przy jednoczesnym wsparciu lektora lub lektorki, z dowolnego miejsca na świecie. Całe repozytorium materiałów jest na wyciągnięcie Twojej ręki. To Ty decydujesz kiedy odbywają się twoje zajęcia z lektorem lub lektorką. Zdobądź nowe umiejętności!

Dowiedz się więcej ➔

Kursy języka francuskiego online – skuteczna i wygodna forma nauki 

Kursy języka francuskiego w CHOICES przygotują Cię do swobodnej komunikacji w języku francuskim zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze kursy odbywają się online, dzięki czemu, będziesz w stanie przeznaczyć więcej czasu na naukę. Za sprawą wykwalifikowanej kadrze lektorek i lektorów będziesz w stanie przełamać barierę językową i poprawić swoje umiejętności posługiwania się językiem francuskim. Zamierzasz przygotować się do jednego z egzaminów? Nic prostrzego! W CHOICES znajdziesz kursy z języka francuskiego, które przygotują cię do egzaminów takich jak TCF, DELF/DALF czy TEC.

Kursy języka francuskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Egzaminy z języka francuskiego  

Jeśli zamierzasz zdać jeden z egzaminów z języka francuskiego i potrzebujesz wsparcia w nauce, jesteś w dobrym miejscu. Lektorzy i lektorki z CHOICES pomogą Ci przygotować się najlepiej jak tylko się da. Ich doświadczenie i umiejętności dadzą Ci szansę poznać najlepsze techniki egzaminacyjne, które sprawią że osiągniesz swój cel. 

DELF/DALF

Diplôme approfondi de langue française

DELF i DALF to dyplomy wydawane przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, które zaświadczają o kompetencje językowych osób nie będących rodzimymi użytkownikami języka. 

tec

Test d’évaluation du français

TEF jest świadectwem znajomości języka francuskiego, który przydaje się w momencie ubiegania się o pracę lub podjęcia studiów w języku francuskim. 

tcf

Test de connaissance du français

TCF to test znajomości języka francuskiego dla osób które chciałyby w prosty, rzetelny i relatywnie szybki sposób uzyskać ocenę jego znajomości.

Język francuski online

Plusy znajomości języka francuskiego

Obycie ze światem

 Jest to język którym posługują się ludzie w świecie mody, sztuki i kuchni. Francja to dla wielu kraj w którym można spełnić się zarówno w galerii, na wybiegu lub po prostu w kuchni, przyrządzając wyśmienite potrawy.


Praca i możliwości zawodowe

Francja i Kanada są jednymi z najsilniejszych gospodarek na świecie, jeśli planujesz tam pracę – to znajomość języka francuskiego na wyższych stanowiskach jest bardzo dobrze widziana

Rozumienie istotnych kwestii

Jest językiem oficjalnym Unii Europejskiej, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Paktu Północnoatlantyckiego, Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, których siedziby często mieszczą się w miastach francuskojęzycznych.

Udoskonalanie umięjętności przyswajania informacji

Znajomość języka francuskiego pomaga w nauce innych języków romańskich, oraz pozwala łatwiej zrozumieć część słownictwa języków germańskich 

Lepsze kwalifikacje

Jest on nazywany drugim językiem świata międzynarodowego i dyplomacji, znajdując się w czołówce pożądanych języków pośród pracowników przez pracodawców

Znakomita możliwość komunikacji z innymi ludźmi

Będziesz w stanie porozumieć się z ponad 220 milionami ludźmi na świecie, dla których język francuski jest językiem ojczystym

Kursy języka francuskiego online 


Korzystając z najnowocześniejszych narzędzi do nauki języka francuskiego online w CHOICES, poszerz swoje umiejętności komunikacyjne na co dzień i ciesz się ze znajomości języka francuskiego w życiu codziennym. Wszystkie oferowane przez nas kursy są dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy zamierzasz zdać posługiwać się francuskim w pracy czy zdać z niego maturę, nasi lektorzy i lektorki pomogą Ci osiągnięciu wyznaczonego celu. Zamierzasz podszlifować tylko swój francuski? Potrzebujesz poznać bardziej specjalistyczne słownictwo z konkretnej dziedziny? Nic bardziej prostrzego – nasi native speakerzy języka francuskiego chętnie pomogą Ci to zrobić! 

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Język francuski w CHOICES dla Twojej firmy

Twoja firma się rozwija, a Ty chcesz podnieść kompetencje językowe swoich pracowników? CHOICES jest dla Ciebie idealnym partnerem! Zajmujemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów językowych, oraz nadzorem nad postępami naszych kursantów i naszych kursantek. Wyposażamy Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające śledzić na bieżąco postępy w nauce Twoich pracowników. Kursy online obecnie cieszą się sporą popularnością i właśnie dlatego nasze kursy języka francuskiego są przygotowane w tak efektywny i przemyślany sposób. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami w celu poznania bliżej oferty!

Dowiedz się więcej ➔
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Kursy języka francuskiego online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach! 

Kursy języka francuskiego online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym obiedzie.

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Szukasz odpowiedniego kursu języka francuskiego online? 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie namiar. Zgłoś się do nas używając formularza zgłoszeniowego na stronie. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Kursy i usługi językowe dla firm.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Język francuski online
Przejdź do góry