Kursy języka włoskiego online2021-04-08T13:43:20+02:00

Kursy języka włoskiego online

Kursy języka włoskiego online – poznaj język włoski od podszewki! Niezależnie czy planujesz naukę języka włoskiego pod kątem studiów, życia codziennego czy wakacji, nasz kurs zostanie specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb! Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów i zacznij naukę już teraz z najlepszymi dostępnymi narzędziami do nauki języków obcych w CHOICES!

Dowiedz się więcej ➔

Kursy języka włoskiego online – nauka języka obcego zawsze w zasięgu ręki

Kursy języka włoskiego online to połączenie pasji do języka z najnowocześniejszymi i najwygodniejszymi metodami nauki języków obcych. Wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu. Odpowiednio przygotowane kursy języka włoskiego online w CHOICES pozwolą Ci nie tylko na zapoznanie się z gramatyką i słownictwem, ale przede wszystkim dadzą Ci możliwość pielęgnowania rozwijających się właśnie nowych umiejętności językowych pod okiem profesjonalistów i pasjonatów języków obcych. Nauka w CHOICES opiera się na odpowiednio dobranej osobie do prowadzenia zajęć, oraz co ważne dopasowanych materiałach dydaktycznych przygotowanych pod naukę języka online! Cenisz sobie wygodę i dobry kontakt? Napisz do nas! 

Kursy języka włoskiego online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Kursy języka włoskiego online


Poszerz swoje umiejętności komunikacyjne na kursach języka włoskiego online i ciesz się z nowych umiejętności językowych. Wszystkie warianty kursów są dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy zamierzasz zdać egzamin, pracować we Włoszech, podszlifować tylko swój włoski czy podejść do matury, nasi lektorzy i lektorki pomogą Ci w osiągnięciu wyznaczonego celu. Ty wybierasz!

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

Język włoski w CHOICES to najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Jeśli zamierzasz rozwijać swoją firmę i podnieść kompetencje językowe swoich pracowników to CHOICES jest dla Ciebie idealnym partnerem! Zajmujemy się wszystkimi formalności dotyczących organizacji kursów językowych oraz nadzorem nad postępami słuchaczy. Wyposażamy również Twój dział szkoleń w narzędzia pozwalające śledzić na bieżąco postępy w nauce Twoich pracowników i pracowniczek. Kurs języka włoskiego online to obecnie efektywny i przemyślany sposób nauki języka obcego. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami w celu zaprezentowania naszej oferty!

Dowiedz się więcej ➔
Kursy języka włoskiego online

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Plusy nauki języka włoskiego online

Język włoski to język sztuki, muzyki i mody. Jeśli poruszasz się w tych obszarach zawodowo to znajomość języka włoskiego może okazać się bardzo przydatna.

Język włoski jest stosunkowo bardzo łatwy w nauce. Ma łatwą gramatykę, wymowę i słownictwo. Dodatkowo jest bezpośrednim potomkiem Łaciny, która miała wpływ na wszystkie języki europejskie. 

Za sprawą znajomości języka włoskiego podróżowanie po Półwyspie Apenińskim i zwiedzanie włoskich miasteczek będzie przyjemnością. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ

Szukasz odpowiedniego kursu języka włoskiego online

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach nauki, skontaktuj się z nami lub zostaw nam na siebie kontakt. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Kursy i usługi językowe dla firm.

Kursy języka włoskiego online
Szkoła języków obcych

Gdziekolwiek jesteś

Kursy języka włoskiego online to idealny sposób nauki ponieważ możesz uczyć się języka będąc w domu, pracy lub w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!

Włoski online 

Rozumiemy, że czasami możesz nie mieć czasu wziąć udziału w naszych zajęciach… i właśnie dlatego wszystkie zajęcia grupowe są nagrywane i możesz  je nadrobić lub też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie momencie.

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

 Czas na przyjemności

Nie ma potrzeby dojeżdżać na zajęcia, dzięki temu pozostały czas możesz wykorzystać na realizację swoich pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi na wspólnym włoskim obiedzie. 

Przejdź do góry