Copywriting i transkreacja

Copywriting i transkreacja to procesy językowe wspomagające przekazywanie komunikatów, polegające na kreatywnym myśleniu i adaptowaniu go w odpowiednie treści, tak by wiadomość była dopasowana do docelowych kręgów kulturowych i odpowiadała pomysłowi na jego wykorzystanie np. w celach marketingowych lub humorystycznych.

NAPISZ DO NAS ➔
Transkreacja w językach obcych
Copywriting I transkreacja

Copywriting i transkreacja jako narzędzie marketingowe

Jeśli chcesz aby Twój tekst wyróżniał się na tle innych tekstów i był w stanie wzbudzić większe zainteresowanie jego rzetelne przetłumaczenie czasami może nie wystarczyć. W takich sytuacjach potrzebny będzie copywriting i transkreacja tekstu. W CHOICES stworzymy dla Ciebie opisy usług, produktów, treści materiałów promocyjnych, teksty reklamowe, a także opracujemy treści do mediów społecznościowych. Co ważne, możemy to zrobić we wskazanym przez Ciebie języku docelowym, pomijając proces tłumaczenia treści.

Współpraca w działaniach kreatywnych

Wszystkie materiały jakie tworzymy dla naszych klientów i partnerów są redagowane przez natywnych użytkowników języka, którzy znacznie lepiej rozumieją specyfikę zagranicznych rynków i potrafią sprawić, że tekst docelowy będzie atrakcyjniejszy dla przyszłych odbiorców. Copywriting i transkreacja wymaga nie tylko świetnych i dobrze opracowanych pomysłów, ale przede wszystkim wymaga przeanalizowanie potrzeb klienta, rynku, usług i produktu o jakim docelowo ma opowiadać. Wszystko to dzieje się w oparciu o konsultacje z Tobą, ponieważ to Ty najlepiej znasz swoje potrzeby i wiesz, jak najlepiej zarządzać wizerunkiem swoich usług i produktów.

Internship

Ochrona Twoich treści 

Przy transkreacji i copywritingu traktujemy nasze wsparcie jako językowe zabezpieczenie dla Twoich treści. Zapewniamy, że Twój komunikat zachowa oryginalny kształt, jednocześnie tworząc ten sam efekt w innym kręgu językowym. W pełni zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w wielokulturowym świecie, w którym zwyczaje są bardzo różne. Z tego powodu szukamy najlepszych rozwiązań kreatywnych dla Twoich działań marketingowych i komunikacyjnych, analizując cienką granicę między udanym tłumaczeniem a skuteczną transkreacją kulturową. Jak to wygląda krok po kroku?

Krok 1:

Przeanalizowanie potrzeb i badanie rynku

Wszystko zaczynamy od rozmowy z Tobą. Analizujemy dotychczasowe działania i treści. Nasz zespół składający się z native speakerów oraz copywriterów przygląda się lokalnym rynkom i zaczyna tworzyć kreatywne koncepcje oraz rozwiązania dla Ciebie. 

Krok 2:

Opracowanie koncepcji działań i treści

Znamy już Ciebie, Twoje produkty i wiemy co chcesz osiągnąć. Wszystkie treści są teraz opracowywane przez odpowiednie osoby z zespołu, by mogły je zweryfikować pod kątem kręgów kulturowych i konkurencji. Za chwilę będziemy już publikować!

Krok 3:

Wdrażanie treści w realny świat

Opisy produktów, usług, treści zamieszczone na Twojej stronie internetowej, slogany oraz pozostałe komunikaty zostały już opracowane i są gotowe do publikacji. Teksty, które dla Ciebie przygotowaliśmy zostały zaadaptowane odpowiednio do lokalnych rynków, tak by trafiały w gusta lokalnej społeczności.

Skontaktuj się z nami

Wystarczy wypełnić poniższy formularz — odpowiemy niebawem!

Choose File
Dziękujemy, skontaktujemy się z tobą wkrótce
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie

Doświadczenie i zaufanie

Jesteśmy doświadczonym zespołem tłumaczy, tłumaczek, osób kreatywnych oraz tych odpowiedzialnych za techniczne przygotowanie dokumentów i materiałów multimedialnych, dbającym o potrzeby organizacji z jakimi współpracujemy. Dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi copywritingu i transkreacji. Dziękujemy za to, że nam zaufaliście i jesteście z nami!

Copywriting i transkreacja w CHOICES

W CHOICES z powodzeniem wspieramy rosnące zapotrzebowanie na treści dopasowane do różnych kręgów kulturowych we wszystkich obszarach działalności, zazwyczaj obsługując klientów z sektora marketingu. Z biegiem czasu pomagaliśmy nie tylko w dopasowaniu już istniejących treści, ale zaczęliśmy tworzyć nasze, w związku z czym nasz zespół kreatywny stał się jednym z naszych głównych filarów działalności. 

Tłumaczenia pisemne

Odpowiednie przystosowanie treści

Kilkuletnie doświadczenie na rynku usług językowych czyni z CHOICES doświadczonego współpracownika. W czasie swojej działalności zrealizowaliśmy ogromną ilość tłumaczeń, kursów językowych oraz przygotowaliśmy sporo treści marketingowych, których część sami wymyśliliśmy i opracowaliśmy w wielu kombinacjach językowych i w różnych zakresach tematycznych i specjalizacjach. Nasz zespół tłumaczy i tłumaczek pochodzi z każdego zakątka świata i charakteryzuje się różnym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, nie tylko pod względem językowym, ale także pod kątem odpowiedniego przekazu kulturowego.

Specjalizujemy się w wielu branżach

Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, możemy wspomóc Cię kreatywnie w wielu obszarach Twojej działalności. Nasz zespół pochodzi z wielu zakątków świata dzięki czemu ma bogate zaplecze kulturowe. Copywriting i transkreacja dzięki odpowiedniemu opracowaniu przez nasz zespół przyniesie nie tylko znakomicie opracowane treści w docelowych językach, ale sprawie że będą one wyróżniały się na tle innych. Pomożemy w takich kwestiach jak:

➔  Opisy towarów 

➔ Zawartość broszur i katalogów

➔ Reklamy

➔ Opisy usług

➔ Slogany i hasła reklamowe

➔ Opisy produktów

➔ Treść stron internetowych

➔ Artykuły

➔ Komunikaty

Copywriting i transkreacja Cię przerasta? Odezwij się do nas!

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie copywritingu i transkreacji, odezwij się do nas używając naszego formularza na stronie, lub wysyłając do nas zapytanie na adres office@choices.com.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą w przeciągu 2 godzin! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dodatkowe zadzwoń do nas!

NAPISZ DO NAS ➔
Tłumaczenia zwykłe
Format pliku

Niezależnie od zadania… Przyjmujemy wyzwanie

W CHOICES nie boimy się skomplikowanych treści, poradzimy sobie ze wszystkim. Jesteśmy niezawodni głównie dlatego że w CHOICES wszystkie działy ze sobą ściśle współpracują. Owszem, wymieniamy się mailami, ale przede wszystkim ze sobą rozmawiamy, to pomaga nam uniknąć wiele nieporozumień, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko nasz, ale również Twój czas. 

Nasz zespół 

Dysponujemy siecią ekspertów, native speakerów, copywriterów którzy są gotowi do odpowiedniego opracowania Twoich treści. Aby zapewnić 100% dokładności konsultujemy nasze pomysły kilkukrotnie. Korzystanie z naszych usług oznacza, że ​​za każdym razem masz gwarancję dobrego i zwięzłego komunikatu odpowiedniego dla docelowej publiczności. 

Tłumaczenia zwykłe