fbpx
IT English2020-12-09T02:29:33+01:00

IT English 

English IT  jest nieodłącznym elementem nowoczesnego świata. Jeśli chcesz poznać lepiej język który jest kluczem do sukcesu przy programowaniu lub zajmujesz się nowymi technologiami i pragniesz udoskonalić branżowe słownictwo to kurs IT English jest właśnie dla Ciebie!

WYBIERZ TYP KURSU ➔

Kurs języka angielskiego dla branży IT

Język informatyczny jest pisany w języku angielskim. Sama nazwa „IT” nie tylko jest wymawiana w języku polskim tak samo jak i w języku angielskim (posłuchaj 🔊), ale jest też akronimem pochodzącym od angielskiego określenia: „Information Technology”, czyli „Technika/Technologia informacyjna/informatyczna”.

IT English

Na tym kursie:

Nie tylko poznamy słownictwo charakterystyczne dla branży IT, ale przede wszystkim będziemy go aktywnie używać!

Porozmawiamy o rozpoznawaniu mowy, ergonomii używania monitorów komputerowych, napędach optycznych i pamięciach flash

Obce nie będą nam również konwersacje o systemach operacyjnych, edytorach tekstowych, arkuszach kalkulacyjnych i ich zastosowaniach w świecie korporacyjnym

Programowanie, aspekty pracy z Internetem oraz komputery jutra dopełnią gamę słownictwa, które powinien znać każdy pracujący w IT

Dowiesz się co to są kolokacje i dlaczego są tak ważne, aby brzmieć wiarygodnie i profesjonalnie, dla przykładu:
👉🏻 Do research (correct) make research (incorrect)
👉🏻 Store information (correct) keep information (incorrect)
👉🏻 Display data (correct) project data (incorrect)

Nie ominie was również tak ważny wątek jak szukanie pracy, pisanie listów motywacyjnych oraz CV zwieńczony rozmową kwalifikacyjną

Nie. Na nasze zajęcia nie musisz dojeżdżać. Jesteś w biurze, a może już w domu?  

Od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych ONLINE będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych ONLINE nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy ONLINE to już standard! Skorzystaj z komfortu i naucz się specjalistycznego języka angielskiego z branży IT!

English for Marketing

 Po pierwsze

Twoja praca wymaga częstych podróży? Spędzasz czas na działce? Nad morzem lub w górach? A może wybierasz się do rodziny? Zajęcia IT English odbywają się jedynie online, więc możesz podróżować i jednocześnie nie stracić okazji na podniesienie swojego angielskiego aż o jeden poziom zaawansowania!

Po drugie

Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

English for Marketing

Po trzecie

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Ty wybierasz w jakiej formie chcesz się uczyć

Oferujemy najlepsze wybory, wybierz typ kursu English IT dla siebie, lub kogoś bliskiego

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

Kursy dla firm

➔ Rozwijają umiejętności swoich pracowników
➔ Motywacja i zdrowa rywalizacja
➔ Nowe możliwości rozwoju dla Twojej firmy
➔ Integracja pracowników z różnych szczebli i działów organizacji

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Go to Top