fbpx
Angielski Indywidualny2020-11-22T19:53:11+01:00

Angielski indywidualny ONLINE

Indywidualny kurs języka angielskiego ONLINE, skierowany jest dla osób które cenią sobie niezależność. Nasz kurs angielski indywidualny ONLINE to zarówno kursy specjalistyczne, jak i przygotowujące do egzaminów FCE, CAE oraz FCE, więc jeśli chcesz mieć największą kontrolę nad sposobem to nauki, to właśnie formuła kursu 1:1 jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. 

Kursy specjalistyczne ➔
Kursy egzaminacyjne ➔
Angielski indywidualny Online

Wolność i niezależność

Ucząc się indywidualnie języka angielskiego zyskasz szansę na skuteczną i efektywną naukę, która przyczyni się do Twojego sukcesu. Wzmocnisz swoje kompetencje językowe oraz nabierzesz pewności siebie w trakcie mówienia. W przypadku kursu indywidualnego, to Ty decydujesz jak często będą odbywać się Twoje zajęcia oraz skąd będziesz się uczyć. 

Angielski indywidualny ONLINE jest dla Ciebie, jeśli jesteś:

Busy

Jesteś bardzo zajętą osobą i jeśli od czasu do czasu będziesz potrzebować zmienić datę zajęć, angielski indywidualny online jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

Fast

Chcesz dokonać szybkiego postępu pod osobistą opieką dedykowanego lektora lub lektorki

Demanding

Marzysz o dostępie do materiałów zawsze i wszędzie. Wszystkie ponadprogramowe materiały oraz ciekawostki, jak i repozytorium wiedzy znajdziesz w panelu kursanta na platformie LangLion@CHOICES.

Panel kursanta ➔

Best

Oczekujesz nauki na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością!

Winner

Spodziewasz się niezawodności. Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

Proactive

Nie chcesz być jedynie teoretykiem. Filozofia nauki języka angielskiego w CHOICES to ”mówić, mówić i mówić!”. Język nieużywany nie jest językiem i więdnie. Z naszym zespołem lektorskim będziesz mówić po angielsku już na pierwszych zajęciach.

Sprawdź ➔
Skontaktuj się z nami


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Kurs angielskiego

Angielski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs hiszpańskiego

Hiszpański 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔
Kurs niemieckiego

Niemiecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Go to Top