Angielski Indywidualny2021-06-01T10:26:14+02:00

Angielski indywidualny online

Angielski Indywidualny online skierowany jest dla osób które cenią sobie niezależność. Nasz kurs angielski indywidualny online to zarówno kursy specjalistyczne, jak i przygotowujące do egzaminów FCE, CAE oraz FCE, więc jeśli chcesz mieć największą kontrolę nad sposobem to nauki, to właśnie formuła kursu 1:1 jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. 

Formularz zgłoszeniowy ➔

Wolność i niezależność

Ucząc się indywidualnie języka angielskiego zyskasz szansę na skuteczną i efektywną naukę, która sprawi że osiągniesz zamierzony sukces. Wzmocnisz swoje kompetencje językowe oraz nabierzesz pewności siebie w trakcie mówienia. Na indywidualnym kursie nauki języka angielskiego to Ty decydujesz jak często będą odbywać się Twoje zajęcia oraz skąd będziesz się uczyć. 

Angielski indywidualny Online

Angielski indywidualny ONLINE jest dla Ciebie, jeśli jesteś:

Busy

Jesteś bardzo zajętą osobą i jeśli od czasu do czasu będziesz potrzebować zmienić datę zajęć, angielski indywidualny online jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

Fast

Chcesz dokonać szybkiego postępu pod osobistą opieką dedykowanego lektora lub lektorki

Demanding

Marzysz o dostępie do materiałów zawsze i wszędzie. Wszystkie ponadprogramowe materiały oraz ciekawostki, jak i repozytorium wiedzy znajdziesz w panelu kursanta na platformie LangLion@CHOICES.

Panel kursanta ➔

Best

Oczekujesz nauki na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością!

Winner

Spodziewasz się niezawodności. Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

Proactive

Nie chcesz być jedynie teoretykiem. Filozofia nauki języka angielskiego w CHOICES to ”mówić, mówić i mówić!”. Język nieużywany nie jest językiem i więdnie. Z naszym zespołem lektorskim będziesz mówić po angielsku już na pierwszych zajęciach.

Sprawdź ➔

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Szkoła języków obcych

Materiały na zajęciach

Bazujemy na najnowszych materiałach dydaktycznych, publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają znakomitą jakość merytoryczną kursów. Mamy najlepszych lektorów i lektorki z całego świata którzy efektywnie wykorzystają podręczniki oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na egzaminie

Angielski indywidualny online

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się na online, więc możesz się na nich pojawić z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo wszystkie informacje dotyczące Twojego kursu znajdziesz na naszym panelu na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Practice makes perfect! Na każdym kursie angielskiego wykonasz niezliczoną ilość zadań oraz przegadasz ze swoim lektorem lub lektorką dziesiątki godzin. Dzięki wskazówkom naszych ekspertów i ekspertek będziesz w stanie spełnić swój cel o poprawieniu swoich umiejętności językowych.  

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔
Przejdź do góry