Wartości CHOICES

Wartości CHOICES to zasady które są podstawą naszego działania. Standardy które kreujemy, wyrażają wzajemny szacunek oraz przyczyniają się do wspólnego dobra. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wierze w wyznaczone procedury, jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi dla naszych klientów/ek oraz współpracowników/czek. 

POZNAJ CHOICES LEPIEJ ➔
choices

Klucz do sukcesu to wzajemny szacunek i chęć współpracy

Nasze standardy odnoszą się w dużej mierze do sześciu starannie wybranych wartości. Stanowią one przewodnik postępowania w codziennej pracy i są podstawą w naszym działaniu. Wartości CHOICES mają dla nas bardzo duże znaczenie, ponieważ wyrażają wspólne przekonanie, że współpraca i wzajemny szacunek to klucz do sukcesu. 

Świadcząc nasze usługi językowe, zawsze kierujemy naszymi wartościami

Wierzymy, że wartości naszej CHOICES prowadzą nas we właściwym kierunku.

Jakość

to nasze słowo klucz...

Jakość

To nasze słowo klucz: usługi, które świadczymy naszym Klientom zawsze wyróżniają się najwyższą jakością.

Różnorodność

Odnosimy się do wszystkich z szacunkiem

Różnorodność

Wierzymy w różnorodność. Szanujemy każdego i każdą niezależnie od ich pochodzenia, tożsamości płciowej czy seksualnej, religii i klasy społecznej.

Ludzie

współpracujemy z tłumaczami lektorami...

Ludzie

Współpracujemy jedynie z tłumaczami i lektorami, którzy uzyskali kierunkowe wykształcenie językowe na renomowanych uniwersytetach.

Profesjonalizm

jakość w parze z profesjonalnym podejściem...

Profesjonalizm

Sama jakość końcowego produktu musi zawsze iść w parze z profesjonalnym podejściem do klienta.

Poufność

nasze usługi objęte są polityką poufności...

Poufność

Nasze usługi objęte są polityką poufności, która gwarantuje, iż przekazane nam informacje wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji zlecenia.

Personalizacja

usługi zawsze dostosowane do potrzeb klienta...

Personalizacja

Forma świadczonej usługi językowej zawsze dostosowana jest do potrzeb klienta.

Miło Cię poznać!  

W CHOICES od początku naszego istnienia wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych online będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych online nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy online to już standard! Wierzymy w najlepsze wybory i właśnie dlatego takie wam proponujemy! 

Języki Na Wynos

Wartości CHOICES są Ci bliskie? 

Szukasz miejsca w którym się odnajdziesz? Jesteś osobą pełną pasji do języków obcych? Wybierz swój kurs albo sprawdź aktualne oferty pracy w CHOICES.

KARIERA W CHOICES ➔