fbpx
Home » Czytaj nas » Angielski Na Wynos: kilka słów o naszej filozofii uczenia online

Angielski Na Wynos: kilka słów o naszej filozofii uczenia online

Drastic times call for drastic measures

To angielskie powiedzenie, które mówi o tym, iż w trudnych czasach możemy usprawiedliwić podejmowanie trudnych i często niechcianych decyzji. Czytając doniesienia medialne o tym, jak większość sieciowych szkół językowych utyskuje na trudne czasy tranzycji z kursów stacjonarnych na online’owe, mieliśmy tu w #AngielskiNaWynos CHOICES wrażenie: „ale naprawdę?”. Już tłumaczmy skąd takie podejście!

Po pierwsze,

kursy językowe online to żadna nowość. To trochę jak z autami hybrydowymi. Toyota wprowadziła je już 21 lat temu, a dopiero teraz na kanwie proekologicznego dyskursu (oraz bombardujących nas zewsząd reklam) takie napędy wdzierają się do mainstreamowej świadomości. Podobnie jest z kursami online. W sytuacji niekontrolowanego rozprzestrzeniania się koronawirusa, wiele szkół upatruje w przeniesieniu się do wirtualnej rzeczywistości ich jedyną szansę na przetrwanie tych wymagających czasów.

Ergo, dzieje się to z konieczności, a nie ze świadomego wyboru, iż takie kursy na każdym kroku biją na przysłowiowy łeb i szyję ich stacjonarne odpowiedniki. CHOICES uczy online już od 6 lat. Przez nasze wirtualne sale językowe przewinęły się tysiące kursantek i kursantów, którzy z pomyślnością osiągnęli swoje cele językowe: zdali egzaminy Cambridge’owskie (FCE, CAE, CPE), IELTS, matury, czy też przygotowali się z powodzeniem do podjęcia pracy w firmach, w których językiem wiodącym jest język angielski. Inni, zaś, pogłębiali z nami swoje pasje językowe, zgłębiając tajniki czasowników frazowych, okresów warunkowych, czy ogarniając przeciekawe ciekawostki kulturowe.

Po drugie,

kursy językowe AngielskiNaWynos by CHOICES to same zalety i zero kompromisów pod względem jakości nauczania. Dobrze przeszkolona kadra lektorska współgrająca z współczesnymi materiałami dydaktycznymi z najwyższych półek renomowanych wydawnictw to magiczna mikstura. Sprawne, interesujące i angażujące zajęcia, na których jedyną nadrzędną zasadą jest mówić, mówić i jeszcze raz mówić pomaga skutecznie przełamywać bariery językowe w bardzo krótkim czasie. Jednocześnie jesteśmy realistami i nie obiecujemy Wam gruszek na wierzbie. W tym procesie potrzebne jest Wasze zaangażowanie. Połącznie tych dwóch sił to nasza recepta na sukces, których najlepszymi dowodani są świadectwa naszych kursantów i kursantek

Beata: „Łukasz, nie wierzyłam, kiedy 4 miesiące temu uczyłeś mnie alfabetu, że dziś będę rozmawiała ze swoją szefową z Oxfordu i będę ją rozumiała!

Marcin: „Dzięki Waszym intensywnym szkoleniom udało mi się przygotować do mojej pierwszej konferencji na targach, na której zyskaliśmy nowego międzynarodowego klienta

Joanna: „Jestem nauczycielką akademicką i do tej pory nie brałam udziału w konferencjach międzynarodowych. Dzięki kursom #AngielskiNaWynos by CHOICES świetnie przygotowałam się do mojej pierwszej konferencji w San Francisco i nawiązałam nieocenione kontakty”

Takich success stories jest o wiele więcej, ale po co je czytać, skoro samemu można je napisać! Nie zapominajcie jednak, nie powiemy Wam, że wystarczy spać z podręcznikiem do naszego kursu, czy słuchać audiobooków w trakcie snu, lub też oglądać seriale po angielsku. Natychmiast rozwiewamy te mity. Musimy, i my i Wy być zaangażowani i sumienni, to jest nasz klucz do sukcesu. Sukcesu, który jest na wyciągnięcie ręki.

Po trzecie,

szkolenia językowe online to kursy stacjonarne + (niczym 500+!). Oprócz wszystkich komponentów tradycyjnych zajęć dajemy Wam o wiele więcej w tej samej, lub niższej cenie. Pracujemy na podręcznikach w grupach lub indywidualnie. Korzystamy z najlepszych aplikacji, które zadziwiająco skutecznie odzwierciedlają tradycyjne klasy językowe. Macie dostęp do warsztatów online, które zawsze są pod kontrolą lektora i dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco i skutecznie monitorować Wasze postępy językowe. Nie musicie wychodzić z domu i tracić czasu na dojazdy (tak, wiemy, w czasach pandemii to i tak niemożliwe…).

Co więcej, nie musicie szukać kursów na miejscu, u siebie w mieście, czy na wiosce. Łączymy się z całego świata w tym samym czasie. Nasi kursanci biorą udział w zajęciach zarówno z Poznania, Warszawy, Kluczborka, czy Obornik jak i Meksyku, Niemiec, czy Nawet Chile! Jedna z najbardziej zmotywowanych kursantek, jaką mieliśmy wstawała o czwartej w nocy podczas swoich wakacji w Australii, żeby nie tracić naszych zajęć!

Po czwarte,

CHOICES wkroczyło już w szósty rok prowadzenia kursów online dopracowanych w każdym najmniejszym szczególe. Przez pięć ostatnich lat nie tyko prowadziliśmy dla Was najwyższej jakości zajęcia, ale również nieustannie szkoliliśmy się i podnosiliśmy swoje kompetencje, po to by nasze szkolenia były dla Was intuicyjne. W tym momencie warto zadać sobie pytanie: czy warto iść w kursy oferowane przez naszą konkurencję, które zostały przeniesione w środowisko online nie dlatego, że w nie wierzyli, ale dlatego, że musieli? Czy można zaufać szkołom, które dopiero co stawiają swoje pierwsze kroki w wirtualnych zajęciach językowych? Chcecie być świnkami doświadczalnymi? Oczywiście są to pytania retoryczne, ponieważ oczekujecie świetnej jakości w przystępnej cenie. A to znajdziecie tylko w AngielskiNaWynos by CHOICES.

I wreszcie po piąte,

kasa, kasa, kasa. Oszczędzacie na czasie, bowiem nie dojeżdżacie. Nie tracicie też zajęć, kiedy nie możecie w nich wziąć udziału, ponieważ każde z nich są nagrywane i możecie do nich wrócić w dowolnym momencie kursu. Nie tracicie również czasu. Jedyne czego potrzebujecie to wygodnego siedziska oraz komputera wraz z zestawem słuchawkowym. Tylko tyle i aż tyle, aby móc zacząć skutecznie uczyć się angielskiego online!

Zainwestujmy w siebie i swoją przyszłość. A więc: posprzątane? Poprane? Poprasowane? Czas na #AngielskiNaWynos z CHOICES!

Nasze kursy ONLINE:

Czytaj dalej #EnglishToGo:

Either czy neither Either czy neither? [...]

Różnica między Present Perfect a Present Continuous [...]

Dialekty języka angielskiego Zastanawiałeś się kiedyś [...]

Czasowniki modalne w języku angielskim - jak [...]

By |2020-07-31T17:00:09+02:0012 lipca, 2020|Oficjalny blog CHOICES #EnglishToGO|Możliwość komentowania Angielski Na Wynos: kilka słów o naszej filozofii uczenia online została wyłączona
Go to Top