Sales Representative

Jeśli jesteś entuzjastą/entuzjastką sprzedaży, posiadasz bogate doświadczenie w dziedzinie zarządzania sprzedażą i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako przedstawiciel/ka handlowy/a, szukamy osób o silnych umiejętnościach negocjacyjnych i zdolnościach budowania relacji z klientami. Aplikuj już teraz!

Praca zdalna

Kontrakt B2B/UZ/UoD

 Stała współpraca

Elastyczny czas pracy

Konkurencyjne wynagrodzenie

Karta Multisport

Pakiet ubezpieczeń

System prowizyjny

Co Co oferujemy?

  • Umowa o pracę | umowa zlecenie | umowa B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, system CRM, miejsce do pracy w biurze regionalnym/możliwość pracy hybrydowej)

  • Wsparcie i pomoc Managera w codziennych wyzwaniach

  • Praca wśród przyjaznych i ambitnych osób

  • Profesjonalne wdrożenie w specyfikę pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kompetencji poprzez profesjonalne szkolenia

  • Ciągły kontakt z językami obcymi

  • Nauka wybranego języka w ramach benefitu

  • Karta Multisport

  • Pakiet dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

__Zakres obowiązków

  • Prezentowanie oferty handlowej szytej na miarę, dopasowanej do klienta i jego potrzeb,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych według wytycznych, negocjowanie warunków umów,

  • Proaktywna komunikacja z klientem,

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

  • Rozwijanie bazy klientów,

  • Pozyskiwanie i realizowanie leadów sprzedażowych.

__Jakie są nasze wymagania?

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętności organizacyjne, sprawna obsługa komputera

  • Dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista i uprzejmość wobec klientów

  • Chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynku międzynarodowym

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Orientacja na realizację celów biznesowych

__Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Brzmi świetnie?

Jeżeli szukasz pracy zdalnej, chcesz rozwijać swoje językowe pasje, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie – aplikuj!