Angielski Egzaminacyjny2021-04-06T17:22:42+02:00

Angielski egzaminacyjny – przygotuj się do egzaminu w domu!

Angielski egzaminacyjny? Szukasz szkoły która przygotuje Cię do egzaminu FCE, CAE, CPE? Rozważasz podejście do IELTS lub TOEFL? A może przygotowujesz się do matury? Jesteś w dobrym miejscu! Nasze kursy egzaminacyjne to coś czego właśnie potrzebujesz! 

Formularz zgłoszeniowy ➔
Angielski indywidualny Online
Egzamin FCE
Egzamin FCE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CAE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CPE ➔
Matura
Matura ➔
Egzamin IELTS
Egzamin IELTS ➔

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Tricks of the trade

Możesz zastanawiać się po co zapisać się na kurs angielskiego egzaminacyjnego? Warto wiedzieć, że przygotowanie się do certyfikatu to nie tylko wiedza językowa. Musimy poznać wszystkie „tricks of the trade” rozwiązywania testów, czyli zgłębić strategie. Bez nich nie będziemy mogli w 100% popisać się swoją znajomością angielskiego.

Szkoła języków obcych

Ponadto…

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów. Mamy najlepszą kadrę lektorów i lektorek z całego świata, którzy efektywnie wykorzystają podręczniki i materiały dodatkowe oraz swoja ekspercką wiedzę, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu na egzaminie

Wiesz, że…

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Practice makes perfect! Na każdym kursie angielskiego egzaminacyjnego wykonasz niezliczoną ilość testów próbnych, aby podejść do prawdziwego egzaminu „z marszu”. Dzięki wskazówkom naszych ekspertów i ekspertek będziesz wiedzieć, któremu zadaniu poświęcić ile czasu, czyli – po prostu – będziesz świadomie zarządzać czasem w trakcie tego ważnego testu językowego.

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Kurs angielski egzaminacyjny to wygodny sposób nauki z domu

Wiesz że nie ma potrzeby do nas dojeżdżać, prawda? Angielski egzaminacyjny online jest dostępny z każdego miejsca na Ziemi. Zaoszczędź czas. Rozsiądź się w swoim ulubionym fotelu przy szklance ulubionej kawy lub herbaty i do roboty!

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Przejdź do góry