Chcesz rozwijać swoją karierę i stać się częścią wspaniałego zespołu CHOICES? 

Lubisz uczyć języków obcych? Interesujesz się światem? Jesteś osobą kreatywną i otwartą? Skorzystaj z możliwości jakie dajemy naszym współpracownikom i współpracowniczkom, aby mogli się dalej rozwijać w tym, co na prawdę kochają robić. Jeśli zgadzasz się z wartościami które wyznajemy w CHOICES, a wyzwania motywują Cię do działania i masz chęci do nauki, to właśnie na Ciebie czekamy! Rozwiń swoją karierę z nami!

NASZE WARTOŚCI ➔
Kariera w choices

Kariera? Zdobądź nowe doświadczenie z CHOICES.

Od powstania CHOICES naszym credo jest różnorodność i szacunek, zarówno w naszym teamie, jak i w kontakcie z kursantami i klientami korporacyjnymi. Głęboko wierzymy w to, iż docenianie, wzajemne wspieranie się oraz pozytywne motywowanie dobrze wpływa nie tylko na naszą firmę, ale też i na otoczenie, w którym się znajdujemy. Każdy jest inny i dzięki temu świat jest piękny a zarazem ciekawy. Kariera w CHOICES stawia przed Tobą nowe wyzwania, dzięki czemu będziesz się cięgle rozwijać zawodowo.

AKTUALNE OFERTY PRACY ➔

Jesteśmy tu dla siebie

W naszym teamie każda i każdy ma swoje miejsce i pełni ważną rolę. Mimo, że często pracujemy zdalnie, to nie przeszkadza nam to w byciu ze sobą w ciągłym kontakcie i wspieraniu się w rozwiązywaniu problemów. 

Mobilność

W 90% czasu pracujemy zdalnie, masz elastyczne godziny pracy i samodzielność przy wykonywaniu zadań 

Zarabiaj na swojej pasji

Jeśli Twoja praca to również Twoja pasja, to Twoje kwalifikacje będą odpowiednio wynagrodzone

Dobry kontakt

CHOICES to stawia na prace zespołową. Wszyscy gramy do tej samej bramki by odnieść sukces

Rozwój

Każde zadanie to nowe umiejętności, w wykonaniu których jeśli zajdzie taka potrzeba pomoże Ci nasz zespół

Aktualne oferty pracy

SPRAWDŹ OFERTĘ ➔
SPRAWDŹ OFERTĘ ➔
APPLY NOW ➔
APPLY NOW ➔
Kursy językowe online
Kariera w CHOICES

Dobrze że jesteś! CHOICES otwiera nowe horyzonty i wyznacza nowe trendy.

W CHOICES od samego początku wiedzieliśmy, że nauczanie języków obcych online będzie z każdym rokiem zyskiwać coraz bardziej na popularności, ponieważ zalet kursów językowych online nie przebije żaden kurs stacjonarny! Można śmiało powiedzieć, że kursy online to już standard! Wierzymy w najlepsze wybory i tylko takie wam oferujemy! Dodatkowo zajmujemy się kompleksowymi usługami językowymi na które składa się zarówno doradztwo językowe, tłumaczenia oraz usługi komplementarne w ramach choices 360°Jeśli zamierzasz rozwijać swoje umiejętności i nie boisz się wyzwań, to rozwiń swoją karierę z nami! 

POZNAJ NAS LEPIEJ ➔