Egzamin maturalny z angielskiego2021-04-07T13:18:39+02:00

Egzamin maturalny z angielskiego

Egzamin maturalny z języka angielskiego to nie lada wyzwanie. Przygotuj się na swój egzamin z CHOICES. CHOICES oferuje kursy maturalne dla osób, które chcą przygotować się do matury z języka angielskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Wybierz odpowiednią formę kursu dla siebie lub swoich bliskich!

Wybierz swój typ kursu ➔
Egzamin maturalny z języka angielskiego

Matura to nie bzdura! Właśnie dlatego trzeba podejść do niej poważnie.

CHOICES od lat organizuje skuteczne kursy maturalne z języka angielskiego, które angażują maturzystów i maturzystki do solidnej i systematycznej pracy. Jednak praca nie musi oznaczać nudy. Bazujemy na materiałach renomowanych wydawnictw, ale się do nich nie ograniczamy. W pełni wykorzystujemy potencjał internetu i innych nowoczesnych technologii, które przemawiają do naszych  kursantów i kursantek. Do Twojego egzaminu maturalnego z angielskiego przygotuje cię nasza wykwalifikowana kadra lektorska. 

egzamin maturalny z angielskiego

Dzięki temu, że możecie uczestniczyć w naszych kursach i przygotować się do egzaminu maturalnego z angielskiego z dosłownie każdego miejsca na świecie, nie marnujecie czasu na dojazdy. A zaoszczędzone chwile możecie wykorzystać na relaks (każdy przecież go potrzebuje), pogłębianie wiedzy, czy też rozwijanie swoich pasji.

Nasze zajęcia to nie tylko zgłębianie tajników technik egzaminacyjnych, ale realna nauka żywego języka, która doda pewności siebie na egzaminie, ale też zaowocuje w sytuacjach, kiedy będziemy musieli porozumieć się z obcokrajowcami.

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z angielskiego z CHOICES 
to przede wszystkim wygoda!

Jeśli zdarzy Ci się być nieobecnym na zajęciach — żaden problem! Każde zajęcia są nagrywane, a nagrania udostępniane każdemu uczestnikowi i uczestniczce kursu. Dzięki temu zawsze wiecie, co jest zadane na kolejne zajęcia, a omówienie wszystkich nurtujących zagadnień jest na wyciągnięcie ręki. Egzamin maturalny z języka angielskiego to przecież ciągle zmieniający się i ewoluujący egzamin, dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wytycznymi. Taki system nauki sprawdzili i pomogli udoskonalić kursanci i kursanci z poprzednich edycji tego kursu. Wiele z nich nie tylko udoskonaliło swój język angielski, ale również zapałało pasją do krajów anglojęzycznych i właśnie tam teraz studiuje.

Egzamin maturalny z języka angielskiego

Jakie są plusy kursów ONLINE, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu maturalnego?

czas zaoszczędzony na dojazdach może być przeznaczony na inne zajęcia

praca z najlepszymi lektorami i lektorkami bez względu na miejsce zamieszkania

każde zajęcia są nagrywane, więc nic nie tracisz w przypadku nieobecności

efektywna nauka dzięki najnowszym technologiom e-learningowym

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

A to nie wszystko!

Dzięki eksperckiej kadrze lektorów i lektorek jak i najlepszym materiałom dydaktycznym na rynku, przygotujemy Cię do egzaminu maturalnego z angielskiego pod każdym względem. Nie tylko wyposażymy w wiedzę leksykalno-gramatyczną, ale i podpowiemy jak skutecznie rozwiązywać zadania, aby najlepiej wykorzystać czas podczas egzaminu, którego jest stosunkowo mało. Co więcej, przeprowadzimy tzw. mock exams, czyli egzaminy testowe, żebyś niczym nie dał/a się zaskoczyć podczas samego testu.

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ

Wybierz odpowiednią formę kursu dla siebie lub swoich bliskich

Kursy indywidualne

➔ Idealne dla osób którym zależy na szybkich rezultatach nauki
➔ Elastyczny grafik
➔ Najbardziej komfortowa forma zajęć
➔ 100% uwagi lektora lub lektorki

SPRAWDŹ ➔

Kursy duo

➔ Efektywna i wygodna metoda nauki
➔ Idealny dla znajomych lub przyjaciół
➔ Oszczędzasz 50% ceny kursu
➔ Podnoszenie określonych kompetencji językowych

SPRAWDŹ ➔

Kursy grupowe

➔ Duża dawka konwersacji 
➔ Zdrowa rywalizacja i nabywanie umiejętności społecznych
➔ Integracja z ludźmi 
➔ Podnoszenie specjalistycznych kompetencji językowych 

SPRAWDŹ ➔

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Egzamin FCE
Egzamin FCE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CAE ➔
Egzamin CPE
Egzamin CPE ➔
Matura
Matura ➔
Egzamin IELTS
Egzamin IELTS ➔
Przejdź do góry