Dlaczego angielski ONLINE z CHOICES?

Sprawdź jakie kursy języka angielskiego ONLINE prowadzimy, wybierz najlepszy dla siebie i ciesz się z nowych umiejętności! 

Ponadto zobacz dlaczego wybierając CHOICES #AngielskiNaWynos podejmiesz najlepszą decyzję w swoim życiu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ONLINE TO JUŻ STANDARD
📍GDZIEKOLWIEK JESTEŚ
Największą zaletą kursu angielskiego ONLINE jest to, że możesz brać udział w zajęciach będąc w domu, pracy, czy też w podróży służbowej. Dzięki temu nigdy nie tracisz możliwości udziału w zajęciach!
⏳ ZYSKUJESZ CENNY CZAS
Równie ważne dla Ciebie jest to, że czas, który oszczędzasz dzięki temu, że nie musisz dojeżdżać na zajęcia możesz wykorzystać na realizację swoich innych pasji albo po prostu spędzić go z rodziną i przyjaciółmi.
🎥 NAGRANIA zajęć
Wiemy i doskonale rozumiemy, że czasami możesz nie mieć możliwości wzięcia udziału w zajęciach… Dlatego wszystkie lekcje są nagrywane i możesz nadrobić, czy też powtórzyć omówiony materiał w dogodnym dla Ciebie czasie.
📚 DOSTĘP DO MATERIAŁÓW 24/7
Nasz Panel Kursanta to bogate repozytorium materiałów, z których korzystamy w trakcie kursu, a także przyjazny kanał do komunikacji z lektorem.
🛡️ BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Angielski online to aktualnie nie tylko najwygodniejsza forma nauki, ale również najbezpieczniejsza. Możesz zapomnieć o maseczce czy też płynie do dezynfekcji – usiądź wygodnie w swoim fotelu, zaparz kawę lub herbatę i zacznij mówić po angielsku już na pierwszych zajęciach.
6 LAT W DOŚWIADCZENIA W NAUCZANIU ANGIELSKIEGO ONLINE
Podczas gdy inni dopiero zaczynają się uczyć, CHOICES ma już 6 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego ONLINE.
Przez ten czas dopracowaliśmy nasze narzędzia i metody nauczania do perfekcji, dzięki czemu otrzymujesz najwyższej jakość kurs językowy w bardzo rozsądnej cenie!

Jesteśmy pionierami kompleksowych szkoleń online typu “blended learning” w Polsce.

Decydując się na kurs ONLINE z CHOICES masz gwarancję na:

✅ Regularny kontakt z językiem angielskim 
✅ Przełamanie bariery w mówieniu 
✅ Udział w zajęciach w komfortowych dla Ciebie warunkach… 
✅ … oraz w dogodnym dla Ciebie czasie  
✅ Profesjonalnie przygotowane zajęcia z doświadczonymi i posiadającymi kwalifikacje do nauczania lektorami, którzy kochają to co robią  
STAWIAMY NA JAKOŚĆ
👉🏻 Angielski online z CHOICES jest organizowany na aplikacji Zoom uznanej przez największe światowe firmy oraz uniwersytety za najlepszą i najbezpieczniejszą. W przeciwieństwie do komunikatorów typu Skype, które nie zostały stworzone do nauczania online, Zoom wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia do efektywnej nauki online.
👉🏻 Kursanci pracują na najnowszych interaktywnych aplikacjach i materiałach do nauki języka angielskiego wydawnictw Oxford University Press oraz Pearson, a także na żywym materiale językowym (artykuły BBC, The Guardian, Financial Times, The Economist, Forbes, The New Yorker itp.).
👉🏻 Panel Kursanta z repozytorium materiałów bazuje na sprawdzonej technologii LangLiona.
👉🏻 Kursy angielskiego ONLINE są przeprowadzane w grupach maksymalnie 6-osobowych, co gwarantuje możliwość równego poświęcenia czasu wszystkim kursantom oraz ich dużą integrację.
👉🏻 W ramach kursu języka angielskiego ONLINE przeprowadzamy początkowy i końcowy audyt językowy, który obejmuje nie tylko test, ale również rozmowę z lektorem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie naszych kursów angielskiego ONLINE, skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Tobie pomóc!

Zaufali nam

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014