Angielski ogólny 

dostępny jest w wersji kursu indywidualnego lub grupowego

Kurs języka angielskiego ogólnego online jest dla wszystkich, którzy pragną swobodnie porozumiewać się w każdej sytuacji. Co więcej, nieważne, czy naukę rozpoczynasz od poczatku (A0), a może jesteś już w stanie porozumiewać się na podstawowe tematy samodzielnie (B1). Bez względu na jakim poziomie jesteś, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę! Angielski ogólny ONLINE to kurs dedykowany każdemu kto chciałby podnieść swoje kompetencje językowe

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Angielski ogólny online
Zanim jednak zapiszesz się na jeden z naszych kursów angielskiego ogólnego online, dokonamy odpowiedniego pomiaru Twojej biegłości zarówno za pomocą profesjonalnego i miarodajnego testu plasującego, jak i – co nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji – rozmową z konsultantem metodologicznym na naszej platformie e-learningowej – Zoom. Taka dokładna procedura pomoże nam ostatecznie potwierdzić Twoje zdolności językowe i dobrać najbardziej adekwatną grupę! Brzmi dobrze? A to nie koniec!
kurs angielskiego online

Zastanawiasz się, ile potrzeba czasu, aby przejść na kolejny poziom zaawansowania? Szacuje się, że jest to około 200 godzin pracy z językiem, przy czym im wyższy poziom, tym większy wysiłek. Dobrze, że mamy świetnych lektorów i lektorki – ten wysiłek spowoduje przypływ endorfin! Nasz ambitny zespół będzie nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

Angielski online

Dzięki naszemu systemowi nauki pracujesz nie tylko ze swoim lektorem/lektorką, ale również na profesjonalnej platformie e-learningowej dostosowanej to materiału omawianego podczas zajęć. W taki sposób jesteś w stanie zintensyfikować swój aktywny kontakt z angielskim i w ten sposób przyśpieszyć proces przyswajania tego języka! Super, prawda? Dzięki takiemu systemowi wszyscy uczestnicy naszych kursów angielskiego online nabierają pewności siebie w mowie i piśmie!

Eklektyzm przede wszystkim

Pytacie o metodę? Czerpiemy pełnymi garściami z eklektyzmu. Każda metoda ortodoksyjnie stosowana nie będzie skuteczna, dlatego trzeba je dynamicznie dostosowywać na każdych zajęciach. Zrobimy wszystko, żebyście poczuli się u nas komfortowo!

Na zajęciach grupowych kursów angielskiego online w CHOICES spotykasz się z lektorem i grupą dwa razy w tygodniu na 60 minut. Natomiast czas spędzony na platformie e-learningowej zależy od Ciebie. Zatem potencjalnie codziennie będziesz mieć kontakt ze świeżym i żywym angielskim. Zawsze częstujemy Cię dużą dawką dobrej jakości języka angielskiego!

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością i sami z chęcią będziecie wracać do ich lektury!

Wyjeżdżasz na tydzień lub dłużej? A może przeprowadzasz się w trakcie kursu? Krótka podróż służbowa? To nie problem. Nasz angielski grupowy online prowadzimy jedynie online, dlatego nigdy uczestniczenie w zajęciach nie jest ograniczone Twoją lokalizacją. Co ciekawe, nasi kursanci i kursanci łączą się z nami z takich krajów jak Szwajcaria, Zjednoczone Królestwo, Australii, a nawet i Chile!
English for the construction industry
Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić
English for the construction industry
Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia kursów angielskiego online są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!
Angielski indywidualny online
Kursy angielskiego online w CHOICES prowadza jedynie najlepsi. Wszyscy pracownicy legitymują się dyplomem studiów anglistycznych. Tu nie ma kompromisów. Nasi ambitni lektorzy i lektorki będą nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

Brzmi interesująco? Angielski ogólny online to kurs dla Ciebie? Zapisz się już teraz!

Sprawdź nasz cennik

Dlaczego ONLINE z nami?

Poczytaj co piszemy o angielskim i naszych kursach na naszym blogu #EnglishToGo

Angielski ONLINE
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online
Angielski Online

Kontakt

office@choices.com.pl
+48 575 965 014