fbpx
Angielski Ogólny2020-11-22T19:56:39+01:00

Angielski ogólny ONLINE

Kurs języka angielskiego ogólnego ONLINE jest dla wszystkich, którzy pragną swobodnie porozumiewać się w każdej sytuacji. Co więcej, nieważne, czy naukę rozpoczynasz od poczatku (A0), a może jesteś już w stanie porozumiewać się na podstawowe tematy samodzielnie (B1). Bez względu na jakim poziomie jesteś, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę! Angielski ogólny ONLINE to kurs dedykowany każdemu kto chciałby podnieść swoje kompetencje językowe

Kursy egzaminacyjne ➔
Kursy specjalistyczne ➔

Poznajmy się na ZOOMIE

Zanim jednak zapiszesz się na jeden z naszych kursów angielskiego ogólnego online, dokonamy odpowiedniego pomiaru Twojej biegłości zarówno za pomocą profesjonalnego i miarodajnego testu plasującego, jak i – co nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji – rozmową z konsultantem metodologicznym na naszej platformie e-learningowej – Zoom. Taka dokładna procedura pomoże nam ostatecznie potwierdzić Twoje zdolności językowe i dobrać najbardziej adekwatną grupę! Brzmi dobrze? A to nie koniec!

Angielski ogólny

Mówić, mówić, mówić

Zastanawiasz się, ile potrzeba czasu, aby przejść na kolejny poziom zaawansowania? Szacuje się, że jest to około 200 godzin pracy z językiem, przy czym im wyższy poziom, tym większy wysiłek. Dobrze, że mamy świetnych lektorów i lektorki – ten wysiłek spowoduje przypływ endorfin! Nasz ambitny zespół będzie nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

Platforma e-learningowa

Dzięki naszemu systemowi nauki pracujesz nie tylko ze swoim lektorem/lektorką, ale również na profesjonalnej platformie e-learningowej dostosowanej to materiału omawianego podczas zajęć. W taki sposób jesteś w stanie zintensyfikować swój aktywny kontakt z angielskim i w ten sposób przyśpieszyć proces przyswajania tego języka! Super, prawda? Dzięki takiemu systemowi wszyscy uczestnicy naszych kursów angielskiego online nabierają pewności siebie w mowie i piśmie!

Eklektyzm przede wszystkim

Pytacie o metodę? Czerpiemy pełnymi garściami z eklektyzmu. Każda metoda ortodoksyjnie stosowana nie będzie skuteczna, dlatego trzeba je dynamicznie dostosowywać na każdych zajęciach. Zrobimy wszystko, żebyście poczuli się u nas komfortowo!

Dobra dawka języka

Na zajęciach grupowych kursów angielskiego online w CHOICES spotykasz się z lektorem i grupą dwa razy w tygodniu na 60 minut. Natomiast czas spędzony na platformie e-learningowej zależy od Ciebie. Zatem potencjalnie codziennie będziesz mieć kontakt ze świeżym i żywym angielskim. Zawsze częstujemy Cię dużą dawką dobrej jakości języka angielskiego!

Najlepsze materiały

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością i sami z chęcią będziecie wracać do ich lektury!

Wyjeżdżasz na tydzień lub dłużej? A może przeprowadzasz się w trakcie kursu? Krótka podróż służbowa? To nie problem. Nasz angielski grupowy online prowadzimy jedynie online, dlatego nigdy uczestniczenie w zajęciach nie jest ograniczone Twoją lokalizacją. Co ciekawe, nasi kursanci i kursanci łączą się z nami z takich krajów jak Szwajcaria, Zjednoczone Królestwo, Australii, a nawet i Chile!

Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

Jeśli zdarzy Ci się przegapić któreś ze spotkań – żaden problem! Wszystkie zajęcia kursów angielskiego online są nagrywane i zapisywane w panelu kursanta na naszej platformie LangLion@CHOICES, więc możesz nadrobić braki, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę!

Panel kursanta ➔

Kursy angielskiego online w CHOICES prowadza jedynie najlepsi. Wszyscy pracownicy legitymują się dyplomem studiów anglistycznych. Tu nie ma kompromisów. Nasi ambitni lektorzy i lektorki będą nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 


Formularz zgłoszeniowy

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami
Go to Top