Angielski Ogólny2021-04-06T19:16:04+02:00

Angielski ogólny online

Kurs języka angielskiego ogólnego online jest dla wszystkich, którzy pragną swobodnie porozumiewać się w każdej sytuacji. Co więcej, nieważne, czy naukę rozpoczynasz od poczatku (A0), a może jesteś już w stanie porozumiewać się na podstawowe tematy samodzielnie (B1). Bez względu na jakim poziomie jesteś, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę! Angielski ogólny online to kurs dedykowane wszystkim którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje językowe

Zgłoś się na kurs ➔

Poznajmy się na ZOOMIE

Zanim jednak zapiszesz się na jeden z naszych kursów angielskiego ogólnego online, dokonamy odpowiedniego pomiaru Twojej biegłości zarówno za pomocą profesjonalnego i miarodajnego testu plasującego, jak i – co nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji – rozmową z konsultantem metodologicznym na naszej platformie e-learningowej – Zoom. Taka dokładna procedura pomoże nam ostatecznie potwierdzić Twoje zdolności językowe i dobrać najbardziej adekwatną metodę nauki i osobę prowadzącą Twój kurs! Brzmi dobrze? A to nie koniec!

Angielski ogólny online

Czym wyróżniają się kursy językowe w CHOICES?

Dopasowani do osobowości

Lektorki i lektorzy dopasowani do Twojej osobowości i potrzeb

W CHOICES wiemy że ważny jest flow na zajęciach dlatego robimy wszystko by dopasować Ci odpowiedniego lektora lub lektorkę, nie tylko ze względu na potrzeby językowe, ale Twoją osobowość i zainteresowania. 

Multimedialne materiały do nauki i zdigitalizowane podręczniki

Nauka online to ogromne możliwości przyswajania nowych umiejętności! Koniec z nudnymi zajęciami i pokazywaniem podręczników przez kamerę. W CHOICES stawiamy na know how narzędzi do nauki języków obcych. Używane przez nas materiały są zatem odpowiednio przygotowane do nauki zdalnej.  

Zdigitalizowane materiały

Licencjonowany Zoom 

Nasze zajęcia trwają przeważnie 60 minut w trakcie których nie ma potrzeb ich przerywania, ze względu na automatyczne wylogowanie. W CHOICES inwestujemy w jakość, dzięki czemu korzystamy ze wszystkich nowoczesnych i dostępnych narzędzi do nauki.

Angielski ogólny

Mówić, mówić, mówić

Zastanawiasz się ile potrzeba czasu, aby przejść na kolejny poziom zaawansowania? Szacuje się, że jest to około 200 godzin pracy z językiem, przy czym im wyższy poziom, tym większy wysiłek. Dobrze, że mamy świetnych lektorów i lektorki – ten wysiłek spowoduje przypływ endorfin! Nasz ambitny zespół będzie nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawi że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

Platforma e-learningowa

Dzięki naszemu systemowi nauki pracujesz nie tylko ze swoim lektorem lub lektorką, ale również na profesjonalnej platformie e-learningowej dostosowanej do materiału omawianego podczas zajęć. W taki sposób jesteś w stanie zintensyfikować swój aktywny kontakt z angielskim i w ten sposób przyśpieszyć proces przyswajania tego języka! Super, prawda? Dzięki takiemu systemowi wszyscy uczestnicy naszych kursów angielskiego online nabierają pewności siebie w mowie i piśmie!

Eklektyzm przede wszystkim

Pytacie o metodę? Czerpiemy pełnymi garściami z eklektyzmu. Każda metoda ortodoksyjnie stosowana nie będzie skuteczna, dlatego trzeba je dynamicznie dostosowywać na każdych zajęciach. Zrobimy wszystko, żebyście poczuli się u nas komfortowo!

Angielski ogólny: Dobra dawka języka!

Na zajęciach grupowych kursów angielskiego online w CHOICES spotykasz się z osobą prowadzącą kurs i grupą dwa razy w tygodniu na 60 minut. Czas spędzony na platformie e-learningowej zależy od Ciebie. Zatem potencjalnie codziennie będziesz mieć kontakt ze świeżym i żywym angielskim. Zawsze częstujemy Cię dużą dawką dobrej jakości języka angielskiego!

Najlepsze materiały

Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan. Żeby wprowadzić Was jeszcze bardziej w świat żywego języka angielskiego, korzystamy również z magazynów, czasopism i gazet, takich jak The Guardian, The Independent, BBC, The New Yorker, The Economist – po naszych kursach czytanie codziennych tekstów po angielsku będzie przyjemnością i sami z chęcią będziecie wracać do ich lektury!

Szkoła języków obcych

Ponadto…

Wyjeżdżasz na tydzień lub dłużej? A może przeprowadzasz się w trakcie kursu? Krótka podróż służbowa? To nie problem. Nasze zajęcia prowadzimy online, dlatego nigdy uczestniczenie w zajęciach nie jest ograniczone Twoim miejscem pobytu. Co ciekawe, nasi kursanci i kursantki łączą się z nami z takich krajów jak Szwajcaria, Zjednoczone Królestwo, Australii, a nawet i Chile!

Wiesz, że…

Nie łączmy się na Skype… to nie jest aplikacja stworzona do celów e-learningowych. Przetestowaliśmy wszystkie programy stworzone do nauki na odległość i po wielu miesiącach żmudnych testów wyłoniliśmy bezwzględnego zwycięzcę – Zoom, który najlepiej odwzorowuje tradycyjną klasę do nauki języków obcych. Podobne decyzje podjęły najlepsze uniwersytety na całym świecie! Nie mogliśmy się więc mylić

Szkoła języków obcych
Szkoła języków obcych

I na koniec…

Practice makes perfect! Każde z zajęć w CHOICES są nagrywane, dzięki czemu w dowolnym dla Ciebie momencie możesz je nadrobić. Lubisz powtarzać materiał z przeprowadzonych zajęć? Nic bardziej prostrzego – wystarczy że zajrzeć do naszego panelu!

FAQ

Jaka jest cena kursu językowego?2020-11-22T00:13:34+01:00

Sprawdź nasz cennik tutaj. Pamiętaj jednak, że dostosowujemy kurs do Twoich potrzeb. A w trakcie rozmowy z naszym doradcą lub doradczynią zapytaj o możliwe rabaty. 

Czy zapewniamy materiały do nauki?2020-11-22T00:16:44+01:00

Materiały do nauki języka obcego to nie tylko książka a także materiały multimedialne, których używamy na naszych kursach. W CHOICES inwestujemy w najnowsze pozycje na rynku wydawniczym i nie dotyczą one tylko papierowych wydań. Podczas gdy Ty możesz korzystać z tradycyjnego podręcznika, Twój lektor lub lektorka ma do dyspozycji interaktywne e-podręczniki pełne materiałów audio i wideo, aby zanurzyć Cię w pełni w sytuacjach życia codziennego. 

Skąd mam wiedzieć na jakim jestem poziomie?2020-11-27T11:40:50+01:00

Zostaw to nam! Przed rozpoczęciem kursu przejdziesz przez nasz autorski dwuetapowy proces poziomujący. Składa się na niego profesjonalny test plasujący oraz, co nas wyróżnia na rynku nauki języków obcych, 15 minutowa rozmowa z audytorem lub audytorką, który sprawdzi, czy poziom osiągnięty na teście jest adekwatny również do Twojego języka mówionego. 

Formularz zgłoszeniowy

Zadzwoń do nas (+48) 733 222 022 lub zostaw nam swoje namiary. Skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Dziękujemy! SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE!
COŚ POSZŁO NIE TAK, SPRÓBUJ ZA CHWILĘ
Skontaktuj się z nami

Kursy angielskiego online w CHOICES prowadza jedynie najlepsi. Wszyscy pracownicy legitymują się dyplomem studiów anglistycznych. Tu nie ma kompromisów. Nasi ambitni lektorzy i lektorki będą nie tylko motywować do nauki, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mówić, mówić i mówić! A taki jest przecież cel nauki języka obcego, prawda?

Najpopularniejsze języki do nauki na naszych kursach online: 

Kurs angielskiego
Angielski ➔
Kursy języka francuskiego online
Francuski ➔
Kurs hiszpańskiego
Hiszpański ➔
Kurs niemieckiego
Niemiecki ➔
Przejdź do góry